Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutaja Päikseke

Go down 
5 posters
AutorTeade
sunny-




Postituste arv : 1
Join date : 07/04/2013
Age : 25
Asukoht : Tartu

kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: kasutaja Päikseke   kasutaja Päikseke EmptyPüh Apr 07, 2013 2:30 pm

Pidin antud kasutajalt saama uued ketsid ja riided suurusele M.Ta kinnitas mu uueks omanikuks, kirjutas meilile, et olen uus omanik ja kustutas kuulutused. Kokku pidime saama Viljandis(pakkusin välja, et saan ise Sürgaverre järgi minna, aga ta ütles, et läheb ka ise Viljandisse)- ootasin teda kokkulepitud kohas 10/15 minutit üle kokkulepitud aja ja proovisin mitmeid kordi ka helistada(keegi ei võtnud vastu), kuid kokku ei saanudki:( Saatsin sama päeva õhtul, kui koju jõudsin ka mailile kirja, kuid vastanud ta pole:(
Tagasi üles Go down
lambasihver

lambasihver


Postituste arv : 47
Join date : 29/07/2012

kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Päikseke   kasutaja Päikseke EmptyReede Apr 19, 2013 10:59 pm

sunny- kirjutas:
Pidin antud kasutajalt saama uued ketsid ja riided suurusele M.Ta kinnitas mu uueks omanikuks, kirjutas meilile, et olen uus omanik ja kustutas kuulutused. Kokku pidime saama Viljandis(pakkusin välja, et saan ise Sürgaverre järgi minna, aga ta ütles, et läheb ka ise Viljandisse)- ootasin teda kokkulepitud kohas 10/15 minutit üle kokkulepitud aja ja proovisin mitmeid kordi ka helistada(keegi ei võtnud vastu), kuid kokku ei saanudki:( Saatsin sama päeva õhtul, kui koju jõudsin ka mailile kirja, kuid vastanud ta pole:(

kasutaja Päikseke on FB-s Helen Roosipuu, seal paljudel temaga erinevates gruppides probleeme olnud, peaaegu igas grupis on mustas nimekirjas.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=lambasihver
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Päikseke   kasutaja Päikseke EmptyTeis Apr 23, 2013 6:30 am

Minul ka venib temaga kirjavahetus ja paki saatmine u 18ndast, andjaks olen mina kuid ootan postikulu.

Edit: täna 28aprill juba, kuid ei kippu ega kõppu, ei ole vastuseid ega postikulu.. saatsin kirja, et kui postikulu ei laeku või vastust ei tule, eemaldan saajast.

Edit: täna on 30aprill, ei mingit kontakti. Eemaldasin kasutaja asja saajast ja soovi alla kirjutasin, et eemaldasin.

Enam kunagi ei taha selliste kasutajatega tegemist teha, täielik aja raiskamine. :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
Ingel




Postituste arv : 6
Join date : 03/05/2013
Age : 35
Asukoht : Tartu

kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: "Päikseke"   kasutaja Päikseke EmptyLaup Juun 29, 2013 5:04 pm

Mina kinnitasin antud kasutaja kauba
[You must be registered and logged in to see this link.]
omanikuks. Postitasin 19.06, aga siiani ei ole "kättesaamise kinnitust", ka pärast korduvaid kirju/meeldetuletusi...
Okei, väikese uurimise tulemusena avastasin, et just temalt, oma tuttavale, sain kauba
[You must be registered and logged in to see this link.]
mille postitamine ka venis- vabandusega, et lapsega pikalt kodus haige...

Tahangi teada- kes veel talle asju andnud, aga "kättesaamise kinnitust" ootavad ? :)
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Päikseke   kasutaja Päikseke EmptyPüh Juun 30, 2013 12:08 pm

Ingel kirjutas:
Mina kinnitasin antud kasutaja kauba
Tahangi teada- kes veel talle asju andnud, aga "kättesaamise kinnitust" ootavad ? :)

Iga kolmas jätab asjade kättesaamise kinnitamata, kuigi on näha, et nad tegutsevad saidil aktiivselt edasi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutaja Päikseke Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Päikseke   kasutaja Päikseke Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutaja Päikseke
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» kasutaja Spunk16
» Kasutaja meelikasoot
» Kasutaja anu25
» Probleem kasutajaga mairily

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: