Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutaja Spunk16

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyTeis Mai 28, 2013 12:20 am

Kas kellegil on veel sellise kasutajaga kokkupuuteid?Selle söimu ja laimu järgi vöttes siis tekib küsimus,kui vana see kasutaja üldse on,et nii labaselt väljendab?Sellise seakisa peale ma ei anna talle üldse midagimaksan raha tagasi ja mingu kisagu kellegi teise kallal.
endast kirjutab nii..Me oleme väike pere. Meie suur silmarõõm on suvel kolmeseks saav tüdruk. Me elame teiste inimeste kasutatud asjadest ja oleme selle üle uhked! Sellesse ei pea sugugi kaasatundlikult suhtuma. Pigem ostan lapsele hunniku kasutatud riideid kui sama raha eest ühe uue särgi. Milleks raha tuulde loopida, kui seda niigi vähe. Kasutatult saab nii palju ilusaid asju. Ja ma imetlen inimesi, kes niisama oma enda asju ära kingivad! Nagu paljud siinsed Spungi-liikmetest teevad. Iga heategu tuleb sellistele inimestele teistpidi tagasi. Olen isegi kogenud, et andmine ja positiivne, siiras ja tänulik tagasiside saajalt on hindamatu tunne. Üksteist aidates on ikka kergem.
Teed head saad solki kaela:))
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyTeis Mai 28, 2013 4:38 pm

Mul temaga hea kogemus seljataga, noh pakid läksid tegelt vahetusse aga ta tasus ise kõik ümbersaatmise kulud :)
Üldjuhul ikka hea kogemus. Ei tohigi jätta asja niisama, kui oled postikulu tasunud ja asi sulle lubatud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Külaline
Külaline




kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyTeis Mai 28, 2013 5:59 pm

No ega see üks hea kogemus öigusta sellist labast käitumist.Saatsin talle raha tagasi,aga kuna mul praegu pole sentigi siis saab oma paki kohe kui olen saanud raha postitamiseks.Miks peaks tahtma sellisega tegemist teha.Saab oma paki ja olgu önnes:(
Tagasi üles Go down
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyKolm Mai 29, 2013 3:05 pm

Ma ei saa hästi aru, millega kasutaja Spunk16 on siis õigupoolest hakkama saanud?
Kui lugeda, mida ta enda profiilis kirjutab, siis see jutt on ju normaalne s.t. mulle täitsa meeldib :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
Külaline
Külaline




kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyKolm Mai 29, 2013 3:48 pm

Millega hakkama saanud?ei no halloo!:(Tahtis mingeid lasteriideid,pakkusin talle siis et mul sellises suuruses olemas ja vöin anda.Seda postikulu ma pole palunud kohe,ütlesin et vöib maksta siis kui olen paki teele pannud.Tema saatis kohe.Aga kuna mul oli vahepeal väga kiired ajad siis jäi postitamine veits hiljemaks aga tema kukkus kohe nöudma et kohe jne.Löpuks kirjutas Spunki laimavat teksti ja see jutt et ma polnud nöus talle tagasi maksma,sellist pole olnudki.Saatsin talle raha tagasi ja kuna mul pole praegu sentigi hingel,siis panen selle pakikese ka posti.Aga sellist jama kirjutada.Mina ei aita enam kedagi!
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 EmptyPüh Juun 02, 2013 1:54 pm

Igatahes saatsin eile talle paki ära nagu lubatud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutaja Spunk16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Spunk16   kasutaja Spunk16 Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutaja Spunk16
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: