Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kiidan andjaid......

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kiidan andjaid...... Empty
PostitaminePealkiri: Kiidan andjaid......   Kiidan andjaid...... EmptyKolm Juul 18, 2012 10:43 pm

.....roheline.......kellega oleme alati jutule saanud ja teinud nn vahetust,mis meile on ka mõlemile sobinud.Väga tore inimene.

.....sipelgaplixs....kellet olen saanud palju ilusaid ja kasulikke asju

.....v11u...kellelt sain oma lapselapsele imearmsad mänguasja,tore inimene.

.....Kussinsky....kellelt olen saanud ilusaid ehteid ja super tore ja meeldiv inimene.

.....pokeke....Kellelt sain lapse tuppa riidekapi....Äärmiselt tore ja meeldiv inimene.

....Loomu....kellet olen saanud palju vajalikke asju.Väga tore naisterahvas.

....hell10....Väga tore ja meeldiv inimene ,kellelt ka palju meeldivaid asju saanud nii tytrele ,kui endale ja lapsele.


Neid häid on kindlasti palju rohkem ,aga need on sellised erilised ,minu silmis vähemalt ja kes on jätnud sellise sügavama mulje.
Tagasi üles Go down
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Kiidan andjaid...... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiidan andjaid......   Kiidan andjaid...... EmptyNelj Juul 19, 2012 3:00 am

Helena12 kirjutas:
.....roheline.......kellega oleme alati jutule saanud ja teinud nn vahetust,mis meile on ka mõlemile sobinud.Väga tore inimene.
Aitäh! Samad sõnad siin- kiidan( Helena12 pidanud lugema minu pikad kirjad& soovid:P)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
 
Kiidan andjaid......
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kiidan toredaid andjaid
» Kiidan andjaid lambasihver ja valgelõvi!
» Kiidan kasutajaid!
» kiidan anneli1
» Kiidan: Riin123

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Kiida kasutajat :: Kiida andjat-
Hüppa: