Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Miks kustutati kuulutus?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Liii




Postituste arv : 8
Join date : 15/02/2013

Miks kustutati kuulutus? Empty
PostitaminePealkiri: Miks kustutati kuulutus?   Miks kustutati kuulutus? EmptyTeis Apr 09, 2013 9:32 pm

Panin kuulutuse, et Tartus jagatakse tasuta riideid, panin ajad ja aadressi kuna minna. Miks see kustutati? Tegu ju on asjade tasuta ära andmsiega.
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Miks kustutati kuulutus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks kustutati kuulutus?   Miks kustutati kuulutus? EmptyKolm Apr 10, 2013 6:08 am

Äkki seepärast, et Spunki point on, et konkreetselt inimeselt konkreetsele inimesele?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Liii




Postituste arv : 8
Join date : 15/02/2013

Miks kustutati kuulutus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks kustutati kuulutus?   Miks kustutati kuulutus? EmptyReede Apr 26, 2013 7:49 pm

Aga see ei ole ju mingi põhjus! Ma sooviks saada administraatori kommentaari...

Seal on palju riideid, mida jagatakse järeleminemisega, nii paljud saaksid abi! Just tuli minu postkasti kiri, kus tänati, et teada andsin, sest pere sai väga palju abi sealt!

Täna kustutati jälle. . .

Kas siis oleks parem, kui ma kirjutaksin, et mina jagan Turvakodus riideid???? Sest ometi olen ma seal kohapeal olemas ja aitan inimestel nt asjugi leida, kui vaja .....


Kas ei saada aru, et selle point on heategevus, inimeste abistamine mis peakski olema spungi eesmärk ju ??? No mulle ei mahu pähe...
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Miks kustutati kuulutus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks kustutati kuulutus?   Miks kustutati kuulutus? EmptyLaup Apr 27, 2013 8:59 am

Ei saa ka aru, milleks selline kuulutus ei sobi - vastutasuks ju ei soovita midagi ja riided võiks ikka võimalikult kaua ringluses püsida, enne kui ära visatakse.

Mina näeks küll meelsasti selliste ürituste kuulutusi, ka toiduabi kohta näiteks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Sponsored content





Miks kustutati kuulutus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks kustutati kuulutus?   Miks kustutati kuulutus? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks kustutati kuulutus?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks ei saada pakke EP-ga?
» Miks oodakse nii kaua?
» Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?
» Miks kustutatakse "vajan abi" rubriigist pakkumised?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: