Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Üks mantel, kaks omanikku :)

Go down 
4 posters
AutorTeade
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) EmptyNelj Märts 07, 2013 8:20 pm

Pani muigama, ei muud...
Mingi aeg tagasi andsin Spungis ära lühema naistemantli, kaherealise nööbireaga. Läks kasutajale hüljatu Tartumaale Nõo valda. Leidsin nädal tagasi, et mantel on rännanud Olustverre ja otsib taas uut omanikku. Ja mõni hetk tagasi leidsin endale Soov.ee-s uut jopet otsides, et kasutaja hüljatu/angel müüb sedasama minu ära antud mantlit.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ajab naerma, muud erilist midagi. No müüb, siis müügu, mis mul öelda enam.

Aga mõru tunne on sellepärast, et esimene kontakt hüljatuga oli selline, et sain meeleheitliku kirja ühe oma äraantavate teksade juurde, kus inimene soovis väga riideid selles suuruses, kuna pole mitte midagi selga panna. Kirjutasin, et saan teda aidata, kuid mul pole talle gucci-muccisid pakkuda, küll aga korralikke riideid. Oli nõus kõigega, sest ikka väga hädasti vaja. Transportisin kolme poekilekoti suuruse kotitäie asju Põhja-Eestist Tartusse, mul oli sinna kanti just asja. Aga ühtegi tänu ega järelkaja ma ei saanud ja jälgides hüljatu edasisi soove Spungis olen kindel, et mu suur kott riideid rändas toona otse prügikasti.

Tahan siiski, et äraantav jõuaks justnimelt selleni, kes seda vajab. Mis mõtet asju ära anda, kui valitakse vaid parimaid palu ja muu rändab prügikasti. Spungi mõte kaob.
Loodan, et edaspidi suudan teha asjalikumaid valikuid :) Oskust teistelegi!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) EmptyLaup Märts 09, 2013 8:20 pm

Pallike kirjutas:
Pani muigama, ei muud...
Mingi aeg tagasi andsin Spungis ära lühema naistemantli, kaherealise nööbireaga. Läks kasutajale hüljatu Tartumaale Nõo valda. Leidsin nädal tagasi, et mantel on rännanud Olustverre ja otsib taas uut omanikku. Ja mõni hetk tagasi leidsin endale Soov.ee-s uut jopet otsides, et kasutaja hüljatu/angel müüb sedasama minu ära antud mantlit.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ajab naerma, muud erilist midagi. No müüb, siis müügu, mis mul öelda enam.

Aga mõru tunne on sellepärast, et esimene kontakt hüljatuga oli selline, et sain meeleheitliku kirja ühe oma äraantavate teksade juurde, kus inimene soovis väga riideid selles suuruses, kuna pole mitte midagi selga panna. Kirjutasin, et saan teda aidata, kuid mul pole talle gucci-muccisid pakkuda, küll aga korralikke riideid. Oli nõus kõigega, sest ikka väga hädasti vaja. Transportisin kolme poekilekoti suuruse kotitäie asju Põhja-Eestist Tartusse, mul oli sinna kanti just asja. Aga ühtegi tänu ega järelkaja ma ei saanud ja jälgides hüljatu edasisi soove Spungis olen kindel, et mu suur kott riideid rändas toona otse prügikasti.

Tahan siiski, et äraantav jõuaks justnimelt selleni, kes seda vajab. Mis mõtet asju ära anda, kui valitakse vaid parimaid palu ja muu rändab prügikasti. Spungi mõte kaob.
Loodan, et edaspidi suudan teha asjalikumaid valikuid :) Oskust teistelegi!


mõistan, mida tunned!
teed head, annad nn "hädalisele" asja, mille võiks ise maha müüa (ajakulukas), minema visata (ei raatsi) või tuttavale anda, aga pole sellist ja leiad siis spungist inimese, kel vaja ja hiljem selgub vajaduse põhjus - hädalise peamine soov müüks maha saaks raha...
ei hakka siin nüüd keegi jälle rääkima, et raha vaja kindlasti lastele söögi jaoks - mõttetu jutt ja hala! sellistel on lapsed vajaduste tabelis viimased! 12 euri on mega raha ka millega lapsed mitu nädalat ära toita onju - daahhh!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) EmptyLaup Märts 09, 2013 9:48 pm

Minule on jäänud silma ,et üle poole spunkijatest müüb sealt saadud asju edasi,lihtsalt olen endale asju otsides järjest otsa komistanud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) EmptyPüh Märts 10, 2013 12:19 pm

Ma ei saa nüüd aru - kas Hüljatu müüb siis praegu mantlit, mida tal reaalselt ei ole?

Teekond siis Pallike - Hüljatu - Riina9425. See peaks ju siis olema viimase kasutaja käes?

Kuna siin on kasutajaid palju vähem kui erinevaid kasutajanimesid (nii mõnelgi ju 2-3 kontot), siis on üsna raske tuvastada neid edasimüüjaid-krabajaid.

Ma võin küll julgelt öelda, et ükski Spunkist (ega üldse tasuta) saadud asi pole minu poolt müüki paisatud.
See muidugi ei tähenda, et ma üldse ei müüks, vahel ikka juhtub, et müün, kui on tõesti asi, mille eest olen maksnud korraliku summa ja kardan, et niisama ära andes ei satu asi õigetesse kätesse. Üldiselt ei viitsi, sest kui ma panen müüki, siis ma põen palju rohkem: kas asi on ikka oma hinda väärt ja kas on piisavalt heas korras ja kuidagi ei saa ilusat pilti ja kas ostja ikka on rahul jne.
Kusjuures hiljuti panin osta-sse müüki ühe raamatu, mida siin tükk aega üritasin tulutult tasuta ära anda. Panin osta.ee-sse alghinnaga 0.10 ja "osta kohe" hinnaks naljapärast 5 euri ja see osteti mõni päev enne oksjoni lõppu ära 5 euroga :) Minu edulugu :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) EmptyEsm Apr 22, 2013 7:41 pm

[quote="eestiturist"]Ma ei saa nüüd aru - kas Hüljatu müüb siis praegu mantlit, mida tal reaalselt ei ole?

Teekond siis Pallike - Hüljatu - Riina9425. See peaks ju siis olema viimase kasutaja käes?

Kuna siin on kasutajaid palju vähem kui erinevaid kasutajanimesid (nii mõnelgi ju 2-3 kontot), siis on üsna raske tuvastada neid edasimüüjaid-krabajaid.

Täpselt nii oligi. Mina-Pallike andsin asja Hüljatule, kes pani mantli müüki ja ju siis ei saanud maha müüdud ning andis siis Spungis asja uuele omanikule Riina9425-le. Ainult et Hüljatu ei võtnud mantli müügikuulutust maha, kuigi mantel oli juba uue omaniku käes. Hüljatu ja Riina9425 ei ole üks ja sama tegelane.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content





Üks mantel, kaks omanikku :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks mantel, kaks omanikku :)   Üks mantel, kaks omanikku :) Empty

Tagasi üles Go down
 
Üks mantel, kaks omanikku :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: