Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja sweedy18

Go down 
4 posters
AutorTeade
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyNelj Juun 13, 2013 12:19 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kurdan siia natuke.
Pea kuu aega olen oodanud mulle lubatud asju. Vahepeal vabandas, et unustas ning pidi paari päeva pärast saatma. Sellest on nüüd jälle paar nädalat möödas. Spungis pole teda ka nagu rohkem märganud. Samas Ostas tegutseb (väike nuhkimine;)
Ma ei tea kohe:(  Mul oleks täielik õigus panna punane pöial, sest pole ju asju saanud. Samas mõtlen, et äkki juhtus midagi ning kas mul hakkaks sellest parem/kergem kui selle pöidla ära panen. Usun ikka, et inimesed on ilusad ja head :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyNelj Juun 13, 2013 9:25 am

Mul endal ka juhtunud,et lubatud paki saatmine on veninud ikka vahel päris pikaks,mitte küll tahtlikult aga kuna üritan tegelda saja asjaga korraga siis vöib ikka juhtuda,et venib see postitamine.Samas kui oled aga näinud sama isikut tegelemas Osta.ee  siis proovi ennem uurida miks ei ole postitanud.Kui ikka sama asi siis vöid punase panna,sest pole ju mötet aasta otsa ka oma asju oodata.:no:
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyNelj Juun 13, 2013 10:07 am

No kui ikka lubanud ja ei ole saatnud, siis ma paneks punase käe ära koos selgitusega - pole asju näiteks kuu aja jooksul saanud, ainult lubab saata, kuid ei saada.
Võimalik, et nii jääbki või teine võimalus, paneb paki teele ja ootab, et punane käeke maha võetakse.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyReede Juun 14, 2013 3:07 pm

Kas oled vahepeal ka kirjutanud talle või oled niisama mitu nädalat oodanud? Tuleta end meelde, kirjuta kord-paar, ehk paneb see ta tegutsema. Ja kui ei, siis punane pöial jah. Sest võiks ju vähemalt vastata siis korduvale kirjutamisele, et miks ei ole jõudnud või kui üldse ei panegi posti, andku kas või seda teada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyEsm Juun 17, 2013 10:53 pm

Ma ikka vahepeal kirjutasin, siis saingi teada, et unustas (vabandas ka) ning paari päeva pärast paneb teele. No juhtub, mis seal ikka. Lõpuks tiksuski kuu täis. Endal on nõme tunne pidevalt küsida ja paluda ja anuda.
(Sama nõme on taga ajada neid soovijaid, kes lõpuks ei soovi)

Igatahes mul läks suurem kurjus üle ning kirjutasin talle, et mind on vist jälle unustatud ning loobusin neist asjadest. Tuli selline tunne, et ju neid asju polegi mulle vaja:) Kindlasti oleks kohale saabudes mingi jama olnud (lapsele väiksed, katkised vms)

Ahjaa, kasutaja on siiski elus, sest kuulutuse on ta ära kustutanud:P Ning ühe teise punase pöidlaga pildi ka.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 EmptyTeis Juun 18, 2013 12:05 pm

Mul on hakanud ka sama asi kujunema,panen asja üles,tahtjaid on,palutakse et a la mul on väga vaja seda asja ja kui kinnitan asja omanikuks,siis kaotakse teadmatusse..Ootan mönda aega ja siis küsin et kas on veel huvi ja kui huvi pole,siis annan järgmisele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja sweedy18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja sweedy18   Kasutaja sweedy18 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja sweedy18
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: