Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kogemusi???

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Kogemusi???   Kogemusi??? EmptyTeis Apr 02, 2013 3:15 pm

Täna sain Eesti Posti suhtes targemaks! Ei olegi vaja pakiautomaati lähedusse! Saab saata postkontorist pakiautomaati ja pakiautomaadist postkontorisse! Hetkel käib neil seal mingi kampaania!

Kas keegi on seda varjanti ka kasutanud? Saan vist niipalju aru, et kui saadad postkontorist pakiautomaati iseteenindusest, maksad kohe ka interneti teel postikulu!!![b]
Ootan kogemusi! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogemusi???   Kogemusi??? EmptyTeis Apr 02, 2013 3:16 pm

delyla kirjutas:
Täna sain Eesti Posti suhtes targemaks! Ei olegi vaja pakiautomaati lähedusse! Saab saata postkontorist pakiautomaati ja pakiautomaadist postkontorisse! Hetkel käib neil seal mingi kampaania!

Kas keegi on seda varjanti ka kasutanud? Saan vist niipalju aru, et kui saadad postkontorist pakiautomaati iseteenindusest, maksad kohe ka interneti teel postikulu!!![b]
Ootan kogemusi! :)

[You must be registered and logged in to see this link.] Siin on see kampaania!
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogemusi???   Kogemusi??? EmptyTeis Apr 02, 2013 4:52 pm

Olin varemgi teadlik, et saab ristkasutada pakiautomaati, postkontorit ja kullerit. Kampaaniast sain teada eelmisel nädalal, kui tegin ostast ühe hea 10 sendise ostu. Post24 postitus pidi olema 2.10 kampaaniahinnaga, aga maksma pidin ma hoopis 3.10. Hakkasin uurima müüjalt ja ta rääkis, et postitaski postkontorist automaati. Nii et töötab küll see postitus, aga on kallim, kui lihtsalt automaadist automaati.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogemusi???   Kogemusi??? EmptyTeis Apr 02, 2013 10:41 pm

delyla kirjutas:


Kas keegi on seda varjanti ka kasutanud? Saan vist niipalju aru, et kui saadad postkontorist pakiautomaati iseteenindusest, maksad kohe ka interneti teel postikulu!!![b]
Ootan kogemusi! :)

Olen päris mitu korda kasutanud.
Tõsi on et postkontorist automaati (või automaadist postkontorisse) on kallim kui kapist-kappi.
Mugav on iseteeninduses pakk ära vormistada ja netipangas tasuda. Ei pea isegi kodus pakisilti välja trükkima, vaid saab selle kas automaadist või postkontorist tellimusnumbri alusel. Ma olin oma külapostkontoris esimene, kes tahtis niimoodi pakki saata:D Postkontori tädi vaatas mind kahtlustavalt, kuid natuke toksis arvutis ning huraaa, väljuski printerist pakisilt:)
Automaadist on kah mugavam saata kui enne on vormistatud. Läheb kiiremini ning ei pea seal õues nii palju nuppe toksima.
Selle iseteeniduse kasutamiseks ei pea isegi registreeruma.
Mõneti arenenum teenus kui Smartpostil. Ainuke asi, et S-kapp on väiksem, ma ei väsi seda rõhutamast:P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
Külaline
Külaline




Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogemusi???   Kogemusi??? EmptyKolm Apr 03, 2013 7:10 am

Murike kirjutas:
delyla kirjutas:


Kas keegi on seda varjanti ka kasutanud? Saan vist niipalju aru, et kui saadad postkontorist pakiautomaati iseteenindusest, maksad kohe ka interneti teel postikulu!!![b]
Ootan kogemusi! :)

Olen päris mitu korda kasutanud.
Tõsi on et postkontorist automaati (või automaadist postkontorisse) on kallim kui kapist-kappi.
Mugav on iseteeninduses pakk ära vormistada ja netipangas tasuda. Ei pea isegi kodus pakisilti välja trükkima, vaid saab selle kas automaadist või postkontorist tellimusnumbri alusel. Ma olin oma külapostkontoris esimene, kes tahtis niimoodi pakki saata:D Postkontori tädi vaatas mind kahtlustavalt, kuid natuke toksis arvutis ning huraaa, väljuski printerist pakisilt:)
Automaadist on kah mugavam saata kui enne on vormistatud. Läheb kiiremini ning ei pea seal õues nii palju nuppe toksima.
Selle iseteeniduse kasutamiseks ei pea isegi registreeruma.
Mõneti arenenum teenus kui Smartpostil. Ainuke asi, et S-kapp on väiksem, ma ei väsi seda rõhutamast:P

See oli mul ühe ostja palve! Minul on pakiautomaadid nii kaugel... :D Aga iseenesest väga asjalik teenus!

Tänan vastamast!
Päikest ja kevadet! :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kogemusi??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogemusi???   Kogemusi??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kogemusi???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: