Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mille alusel valitakse asja saajaid?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Liii




Postituste arv : 8
Join date : 15/02/2013

Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  EmptyTeis Apr 02, 2013 2:32 pm

Vahepeal jääb mulle väga arusaamatuks, mille põhjal valitakse asjadele uusi omanikke. Näiteks on asja all kirjas mitu sooviavaldust, kus inimesel on tõesti seda asja vaja ent siiski saab asja endale see, kes on näiteks kirjutanud lihtsalt "Soovin, nii ilus" vms :D Minu jaoks on see müsteerium. Muidugi ma ei väida, et see inimene seda asja ei vajanud ega midagi taolist. Üks näide: [You must be registered and logged in to see this link.] Aga selliseid näiteid saab tuua tohutult x)

Tagasi üles Go down
KailiK

KailiK


Postituste arv : 20
Join date : 30/10/2012
Age : 32

Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  EmptyTeis Apr 02, 2013 4:36 pm

Kindlasti valitakse kogemuste järgi, kui mõni kasutaja on eriti meeldiv ja vastab kiirelt, on ka teinekord temaga hea suhelda, tead, et pakk saab kindlasti saadetud. Mõni teeb kindlasti vahetust. Vahel eelistakse neid, kes ka ise asju ära annavad, mitte ainult ei küsi. Soovijate kohta võin nii palju õelda, et mõni küsib siin kottide kaupa riideid, mida tal pidevalt vaja on, kergelt müstiline kui palju inimesel kappi riideid mahub ja kõiki väga-väga vaja muudkui.

Eks igalühel ole oma meetod, mille järgi saaja valida või lihtsalt loosida, ei mõista küll hukka kui keegi, seda väidetavalt suurimat abivajajat ei vali saajaks ning ei ole ka ise pettunud, kui soovitud asja ei saanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=KailiK
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  EmptyTeis Apr 02, 2013 6:00 pm

Julgen ka väita, et loeb kogemus. Kui oled pikalt siin tegutsenud, siis tead, keda vältida ja keda soosida. Kirjutada võib ju põhjenduseks kõike ja kui kasvõi ajaviiteks klikkida äraantavatel asjadel ja pilk soovidele pidama jääb (juhtub :D), siis on näha, et mõni laseb vist päev otsa muudkui "paste" oma soovikasti - iga soovi all üks ja sama lause. Samas on nad tihtipeale ka usinad postikulu tasujad/järgitulijad, see teeb neile muidugi natuke au selle ahnitsemise kõrval :) Ühtlasi annab ka edumaa uute tulijate ees, kellest mõned ei saa siiani aru, et andjad ei ole kohustatud oma kuludega asju postitama.

Peale seda, kui lihtpostitus hulga kallimaks läks, minnakse rohkem seda teed, et pannakse kokku suuremad pakid ühele inimesele. Mis on üsna loomulik ja otstarbekas. Nii võibki juhtuda, et soovide põhjendus jääb kuidagi tahaplaanile ja oluline on, et saab ära anda kindlale soovijale, kellele nagunii juba väike pakike valmis.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Liii




Postituste arv : 8
Join date : 15/02/2013

Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  EmptyTeis Apr 02, 2013 9:33 pm

Jah, ju siis tõesti kogemused :)
Olen isegi juba täheldanud, kuidas mõni koguaeg küsib ja küsib ja asju kuidgai piisavalt ei saa, küll riideid vaja koguaeg juurde, küll meiki vaja niipalju, et isegi kohvrit on meigi jaoks vaja jne.

Ükskord hakkasin kodus muigama selle peale, kuidas ühtede rinnahoidjate kuulutuse all oli soovina kirjas, et "Vajan, sest mul on praegu vaid 6(vmt) paari", ja siis mõtlesin, et mul on vaid üks paar.. :D
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  EmptyKolm Apr 03, 2013 8:51 am

Liii kirjutas:
Ükskord hakkasin kodus muigama selle peale, kuidas ühtede rinnahoidjate kuulutuse all oli soovina kirjas, et "Vajan, sest mul on praegu vaid 6(vmt) paari", ja siis mõtlesin, et mul on vaid üks paar.. :D

Saan aru. Ma tunnen sama, kui loen "kõiki soove" ja päevast päeva lisanduvad kosmeetikasoovid. Eriti huvitav, kui veel kirjas, et puudu on ripsmetuššidest ja laineritest - mitmuses, järelikult on ju midagi olemas. Palju neid siis vaja on? Eks küsida ikka võib, kuigi mina kahtlen küll, kas meiki ikka nii hädasti vaja saab olla. Mul pole ühtki tükki meiki, aga saan hakkama, ikka elan ja puudust ei tunne.
Imelik on, et eelmisel kevadel üritasin ma mitu korda sisestada kuulutust, et soovida seemneid ja see oli vastuolus selle rubriigi eesmärgiga. Sellel aastal järsku enam pole, sest kellegi soov lasti üles panna.
Rinnahoidjatega on muidugi kogu aeg mure - miskipärast käib A ja B korv alati väikese ümbermõõduga ja kui on juba suurem ümbermõõt (nt minu 85), siis on kõik C ja D korv. Vaja oleks aga 85B. Õde alati toob mulle, kui käib kodumaal. Ta elab seal, kus rohi rohelisem ja pesu odavam :P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Sponsored content





Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille alusel valitakse asja saajaid?    Mille alusel valitakse asja saajaid?  Empty

Tagasi üles Go down
 
Mille alusel valitakse asja saajaid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mille järgi valite?
» Rahulolematu asja saaja
» Mille järgi valite saajat?
» Saadud asja eest tänamine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: