Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja meelikasoot

Go down 
+5
grete86
Tommyboy
Merly
eestiturist
Elizha
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Elizha




Postituste arv : 4
Join date : 04/03/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyEsm Märts 11, 2013 9:05 am

Olen temaga meile vahetanud ja on lootust et asi laheneb.


Viimati muutis seda Elizha (Püh Märts 24, 2013 1:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Elizha
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyEsm Märts 11, 2013 12:34 pm

Minu sõbranna mure on lahendatud :)


Viimati muutis seda eestiturist (Püh Mai 12, 2013 4:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Merly




Postituste arv : 1
Join date : 25/03/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyEsm Märts 25, 2013 10:01 pm

Saatsin ka samamoodi postikulu, õnneks sain pikkade kirjade jms tulemusel postikulu tagasi.
Ütles et on pikka aega haige olnud ja selle tõttu ei saanud Spungiga tegeleda, ei tea kas ka tõele vastab.
Tagasi üles Go down
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Märts 26, 2013 2:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Lugege ja see petis spungis ongi meelikasoot. Arusaamatu miks spunk pole teda veel blokkinud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Märts 26, 2013 2:08 pm

Tommyboy kirjutas:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lugege ja see petis spungis ongi meelikasoot. Arusaamatu miks spunk pole teda veel blokkinud.

Aga kuidas see blokkimine peaks välja nägema?Siin ju järjest teevad uusi kasutajakontosid inimesed kellel halb maine ja tegutsevad süüdimatult edasi!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Märts 26, 2013 4:08 pm

grete86 kirjutas:
Tommyboy kirjutas:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lugege ja see petis spungis ongi meelikasoot. Arusaamatu miks spunk pole teda veel blokkinud.

Aga kuidas see blokkimine peaks välja nägema?Siin ju järjest teevad uusi kasutajakontosid inimesed kellel halb maine ja tegutsevad süüdimatult edasi!


Tulin siia teemat panema, aga teema juba üleval, sain mingi petta , aga ma elan selle üle. Lihtsalt , ma lähen ja otsin selle neiukese ülesse kohe varsti:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Märts 26, 2013 10:35 pm

sipelgaplixs kirjutas:
grete86 kirjutas:
Tommyboy kirjutas:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lugege ja see petis spungis ongi meelikasoot. Arusaamatu miks spunk pole teda veel blokkinud.

Aga kuidas see blokkimine peaks välja nägema?Siin ju järjest teevad uusi kasutajakontosid inimesed kellel halb maine ja tegutsevad süüdimatult edasi!


Tulin siia teemat panema, aga teema juba üleval, sain mingi petta , aga ma elan selle üle. Lihtsalt , ma lähen ja otsin selle neiukese ülesse kohe varsti:)

Mina sain täna kirja ,,
Ma oleksin nõus maksma teile nt postitamise kulu kinni, kas see sobiks? See loomaasi ei ole kohe kindlasti minuga seotud, see on küll täielik vale, ma ei ole mingit looma asja jaganud, kuna mul endal pole kodus ühtki loomagi.
Meelika,, Arvate, et ma usun seda, ei usu
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Märts 26, 2013 10:38 pm

sipelgaplixs kirjutas:
grete86 kirjutas:
Tommyboy kirjutas:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lugege ja see petis spungis ongi meelikasoot. Arusaamatu miks spunk pole teda veel blokkinud.

Aga kuidas see blokkimine peaks välja nägema?Siin ju järjest teevad uusi kasutajakontosid inimesed kellel halb maine ja tegutsevad süüdimatult edasi!


Plokida saab arvuti IP , seega on võimalik neid veidike ohjes hoida kuigi jh IP saab ka muuta

Tulin siia teemat panema, aga teema juba üleval, sain mingi petta , aga ma elan selle üle. Lihtsalt , ma lähen ja otsin selle neiukese ülesse kohe varsti:)

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyKolm Märts 27, 2013 12:24 pm

meelikasoot oli see, kes pani kuulutuse, kus ta kogub raha väidetavalt vigastatud koera raviks ja kirjutas , et ELS saatis ta pikalt ja nüüd ta ise võttis enda peale asja.
Võtsime perega ELSiga ühendust ja hoplaaa lugu oligi pettus ning ELS võtttis ühendust Spungi meeskonnaga.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyKolm Märts 27, 2013 12:26 pm

Huvitav, et kohe tullaks privasse kirjutama nüüd. Kas foorum polegi avatud?

Kellelt: marianne622
Kellele: Tommyboy
Postitatud: Yesterday at 6:33 pm
Pealkiri: Tere Tsiteeri sõnumit
Tere, küsiksin, mis alusel seostate meelikasooti ja seda loomade juhtumit? Ma olen Spunki pikaajaline kasutaja ja pole näinud, et tema oleks sellist kuulutust postitanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyKolm Märts 27, 2013 2:59 pm

Merly kirjutas:
Saatsin ka samamoodi postikulu, õnneks sain pikkade kirjade jms tulemusel postikulu tagasi.
Ütles et on pikka aega haige olnud ja selle tõttu ei saanud Spungiga tegeleda, ei tea kas ka tõele vastab.
Väidetavalt pidi olema , mina sain täna hommikul sellise kirja
Mul ei ole endal pangakontot, mul oli seega vaja sõbranna abi, kuhu postikulu tasuda saaks.
Mul oli plaanis kingad saata, ma ei peta inimesi, väga paljud on kätte saanud oma asjad ja sellest ka märku andnud. Kingadega läks seekord tõesti kehvasti, kuna need olid mu õe poe ülejääk, siis sõltusin temast, mingi hetk hakkas ta rääkima, et tal ei ole neid võimalik postitada ja keegi tahab need siiski ära osta. Lõpuks jäin ise haigeks (tervis juba aastaid vingerdab) ja pidin haiglas olema. Ma lootsin, et saan siiski need kingad lõpuks laiali saata aga ei, praegu on need puudu umbes neljal inimesel, kellest kahele on ka tagasikanded tehtud. Enam kingi seepärast ei annagi ära, et ma ei saa vastutada, et jälle mingit jama ei teki, nii et hetkel ära antavad asjad on kõik mul kodus olemas ja inimesed saavad ise järgi tulla.
Kuna mul endal puudub pangakonto, siis kas oleks võimalik teile nt Tallinnas sularahas maksta või jätta kellegi kätte seal raha? Lähen homme uuringutele Keskhaiglasse ja olen mitu päeva ilmselt seal.

> Miks sa inimesi nii petad? Oleks minu küsimus, ma olen ajanud sinu pettustega seoses asja kuumaks ja nüüd ei vastuta ma enam selle eest kui Sul ühel päeval on inimesed ukse taga ja tahavad oma asju ja rahasi saada. Kanna jh raha tagasi siis pole mina Sul seal ukse taga vähemalt , vedasid veel oma sõbranna ka jamasse
>
> Tervitades
> minu vastus ka talle
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Apr 09, 2013 2:53 pm

ootan samamoodi siiani neid kingi ja kuna kasvatan pisikest preilit on mul ka see 2.50 postikulu suur summa,selle raha eest oleksin ju saand lapsele süüa osta.saan sellelt meelikalt erinevaid vastuseid ja väidab et tema on kingad juba ammu teele pannud aga postkontorist öeldi mulle et 3päeva peale paki teele panekut peaks olema ka pakk kohal.siiani pole mul selle meelika käest pakki tulnud .
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyTeis Apr 09, 2013 3:02 pm

birx1992 kirjutas:
ootan samamoodi siiani neid kingi ja kuna kasvatan pisikest preilit on mul ka see 2.50 postikulu suur summa,selle raha eest oleksin ju saand lapsele süüa osta.saan sellelt meelikalt erinevaid vastuseid ja väidab et tema on kingad juba ammu teele pannud aga postkontorist öeldi mulle et 3päeva peale paki teele panekut peaks olema ka pakk kohal.siiani pole mul selle meelika käest pakki tulnud .

Ilmselt sa seda ei saagi kuna mulle kirjutas, et õde oli leidnud kingadele ostjad ja seega ei saanud ta anda mitte ühtegi paari niisama ära . Loomulikult on 2,50 suur raha, aga arvan , et sellest rahast oled Sa ilma. Saan ka aeg ajalt ähvardusi temalt, aga kui mu mees naaseb siis ma lihtsalt lähen talle külla, sain ta Tallinnas oleva aadressi ja ka L-eesti oma, usun, et talle jääb kauaks meelde meie kohtumine:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 12, 2013 1:19 am

sipelgaplixs kirjutas:
birx1992 kirjutas:
ootan samamoodi siiani neid kingi ja kuna kasvatan pisikest preilit on mul ka see 2.50 postikulu suur summa,selle raha eest oleksin ju saand lapsele süüa osta.saan sellelt meelikalt erinevaid vastuseid ja väidab et tema on kingad juba ammu teele pannud aga postkontorist öeldi mulle et 3päeva peale paki teele panekut peaks olema ka pakk kohal.siiani pole mul selle meelika käest pakki tulnud .

Ilmselt sa seda ei saagi kuna mulle kirjutas, et õde oli leidnud kingadele ostjad ja seega ei saanud ta anda mitte ühtegi paari niisama ära . Loomulikult on 2,50 suur raha, aga arvan , et sellest rahast oled Sa ilma. Saan ka aeg ajalt ähvardusi temalt, aga kui mu mees naaseb siis ma lihtsalt lähen talle külla, sain ta Tallinnas oleva aadressi ja ka L-eesti oma, usun, et talle jääb kauaks meelde meie kohtumine:)


Ma olen kirjutanud EP kirja, helistanud, uurinud kandekeskusest, mida te ise olete teinud, et pakk üles leida? Mille eest ma maksan teile selle tagasi? Kuidas ma üldse saan veenduda, et pakk pole teil käes? Kas ma peaksin maksma peale, et kingadest lahti saada? Oleksin seda teadnud, oleks visanud prügikasti. Teie kingade eest maksin postikulu, ma ei saa aru, kus kohast ma peaksin võtma raha, et teile maksta nüüd?

Sain sellise vastuse tollelt meelikalt kui palusin postikulu tagasi kanda.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 12, 2013 6:58 am

[quote="birx1992"]
sipelgaplixs kirjutas:
birx1992 kirjutas:
ootan samamoodi siiani neid kingi ja kuna kasvatan pisikest preilit on mul ka see 2.50 postikulu suur summa,selle raha eest oleksin ju saand lapsele süüa osta.saan sellelt meelikalt erinevaid vastuseid ja väidab et tema on kingad juba ammu teele pannud aga postkontorist öeldi mulle et 3päeva peale paki teele panekut peaks olema ka pakk kohal.siiani pole mul selle meelika käest pakki tulnud .

Ilmselt sa seda ei saagi kuna mulle kirjutas, et õde oli leidnud kingadele ostjad ja seega ei saanud ta anda mitte ühtegi paari niisama ära . Loomulikult on 2,50 suur raha, aga arvan , et sellest rahast oled Sa ilma. Saan ka aeg ajalt ähvardusi temalt, aga kui mu mees naaseb siis ma lihtsalt lähen talle külla, sain ta Tallinnas oleva aadressi ja ka L-eesti oma, usun, et talle jääb kauaks meelde meie kohtumine:)


Ma olen kirjutanud EP kirja, helistanud, uurinud kandekeskusest, mida te ise olete teinud, et pakk üles leida? Mille eest ma maksan teile selle tagasi? Kuidas ma üldse saan veenduda, et pakk pole teil käes? Kas ma peaksin maksma peale, et kingadest lahti saada? Oleksin seda teadnud, oleks visanud prügikasti. Teie kingade eest maksin postikulu, ma ei saa aru, kus kohast ma peaksin võtma raha, et teile maksta nüüd?

Sain sellise vastuse tollelt meelikalt kui palusin postikulu tagasi kanda.[/quot

Meelika <meelikasoot@hot.ee>
3. märts


saajale mina


Tere, juhtus nii, et ma jäin haigeks ja liigun alles eeloleval nädalal ilmselt Tartu poole, panen siis ka teele.
Meelika
13. märts


saajale mina


Asju paneb üles mu õde, kelle poest need ka pärit on! Palun las need inimesed kirjutavad mulle või öelge mulle nende meiliaadressid.


Meelika
14. märts


saajale mina


Esiteks kuulub haigla ja inimese haigusega seotud isikuandmete kaitse alla, nii et ma tahaks näha, mis selle infoga teete nüüd, aga asun Maarjamõisa haiglas.
Mul ei ole võimalus postitada, sest õde pildistab ja kõik asjad tulevad siia, aga ma olen hetkel haiglas! Kui valida enda tervise ja kingade vahel, siis küsimus on, mis te valiks???
Väga väga ebaviisakas käitumine teie poolt...

Meelika

Meelika
27. märts


saajale mina


Mul ei ole endal pangakontot, mul oli seega vaja sõbranna abi, kuhu postikulu tasuda saaks.
Mul oli plaanis kingad saata, ma ei peta inimesi, väga paljud on kätte saanud oma asjad ja sellest ka märku andnud. Kingadega läks seekord tõesti kehvasti, kuna need olid mu õe poe ülejääk, siis sõltusin temast, mingi hetk hakkas ta rääkima, et tal ei ole neid võimalik postitada ja keegi tahab need siiski ära osta. Lõpuks jäin ise haigeks (tervis juba aastaid vingerdab) ja pidin haiglas olema. Ma lootsin, et saan siiski need kingad lõpuks laiali saata aga ei, praegu on need puudu umbes neljal inimesel, kellest kahele on ka tagasikanded tehtud. Enam kingi seepärast ei annagi ära, et ma ei saa vastutada, et jälle mingit jama ei teki, nii et hetkel ära antavad asjad on kõik mul kodus olemas ja inimesed saavad ise järgi tulla.
Kuna mul endal puudub pangakonto, siis kas oleks võimalik teile nt Tallinnas sularahas maksta või jätta kellegi kätte seal raha? Lähen homme uuringutele Keskhaiglasse ja olen mitu päeva ilmselt seal.
13. märts


saajale mina


Tere, kuidas teil on jultumust absoluutslet iga minu kuulutuse all spämmimas käia??? Väga paljud inimesed on oma asjad kätte saanud ning need, kes veel ei ole, ei ole maksnud ise postikulu või ei ole ma tõesti jõudnud veel postitada, sest olen haiglas juba pikemat aega!
Olen alati pakkunud võimalust ise järgi tulla ja mina ei saa vastutada lihtposti eest, kasutage google abi, kui mind ei usu ja leiate päris palju materjali selle kohta. Mina ei saa kontrollida ka seda, kas keegi on saanud kätte või mitte. Jumal tänatud, et nüüd soovitakse pigem Smardiga või post24ga, sest siis on vähemalt mingisugunegi lootus, et saab raha tagasi.
DVD'de all, mille kuulutusi te samuti reostasite, oli samuti ilusti kirjas, et soovija tuleb järgi, nii et vabandage väga, aga mis pettusest jutt käib??? Haigus ei hüüa tulles ja antud hetkel on see tegu ikka väga alatu. Väidate seal, et teiega on "mitmed" inimesed ühendust võtnud, siis palun öelge neile, et probleemide korral tuleb ühendust võtta MINUGA, mitte minna kohe räuskama kuhugi. Olen äärmiselt pettunud, sest olen viimased paar nädalat haiglaseine vahel veetnud ja selline üllatus oli küll nüüd parajaks šokiks.
Olen Spunkis ära andnud kindlasti ligi sada asja, inimesed on kõik kätte saanud ja nüüd saan kaela sellise asja... Täiesti uskumatu. See on see, kui tahad head teha, paraku Eestis vist ei toimi.
Teie paki asja saan edasi ajada kohe kui haiglast väljas, kahjuks tilgutitega pakiautomaadini võimalik minna pole.
Meelika

Minul oli selline kirjavahetus:(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 12, 2013 8:21 am

:)


Viimati muutis seda eestiturist (Püh Mai 12, 2013 4:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 12, 2013 8:36 am

eestiturist kirjutas:
Ohjahh :D

Mina ei saa aru sellest, miks ta kasutab nime Meelika, kui see ilmselgelt pole tema nimi :S

Sõbranna on ammu alla andnud, ta ei looda enam kingi näha. Elab maakohas, kus postkontor on väike ja kõik teavad kõiki, seal ei saa jääda pakk kahe silma vahele - seda lihtsalt pole posti pandudki.
Probleemide korral temaga ühendust võtta - naljakoht. Tema jaoks ei eksisteeri probleemi :) Ise oled ju süüdi !


Rohkem nagu häiriv on see, et spunk laseb tal ikka toimetada ja inimesi petta, kuigi on võimalik IP aadressi järgi selgeks teha kui ta teeb mitmeid kontosi ja see plokkida
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyNelj Apr 18, 2013 1:00 pm

Nagu arvata oligi ,pärast viimast kirja pole rohkem meelika minule kirjutanud ja viimasest kirjast möödas kohe nädal.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 19, 2013 3:47 pm

birx1992 kirjutas:
Nagu arvata oligi ,pärast viimast kirja pole rohkem meelika minule kirjutanud ja viimasest kirjast möödas kohe nädal.
sama siin minu puhul ka nüüd vaikus
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyNelj Apr 25, 2013 9:54 pm

kaks nädalat täis,saatsin ka kirja et kui nii süütu ja need jutud mis liikvel on on alatu laim ja vale siis miks pole kahe nädala jooksul ühtegi kirja tema poolt tulnud.

nüüd ootan huviga kas mulle vastatakse või hakatakse ähvardama või ei kuule ma sellest inimesest enam midagi.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyNelj Apr 25, 2013 10:28 pm

birx1992 kirjutas:
kaks nädalat täis,saatsin ka kirja et kui nii süütu ja need jutud mis liikvel on on alatu laim ja vale siis miks pole kahe nädala jooksul ühtegi kirja tema poolt tulnud.

nüüd ootan huviga kas mulle vastatakse või hakatakse ähvardama või ei kuule ma sellest inimesest enam midagi.

Mina sain sellise aadressi

(Aadress eemaldatud administraatori poolt)

Seal elab siis ilmselt mingi Liisi ju siis redutab seal
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 26, 2013 2:15 am

Ma elasin sealkandis,tean seda kanti väga hästi.uskumatu ikka.
see on ikka nii hämmastav milliseid inimesi on olemas.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 26, 2013 7:43 am

birx1992 kirjutas:
Ma elasin sealkandis,tean seda kanti väga hästi.uskumatu ikka.
see on ikka nii hämmastav milliseid inimesi on olemas.
siis tuleb kohale ilmselt minna, sain selle aadressi natsa valel ajal elan ise linnas ja bussidega jama sinna kolistada , aga ma ootan kui mees naaseb eestisse siis küll lähen
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 26, 2013 11:13 am

sinna saab estonia juurest 207 marsaga :) busse käib võrdlemisi harva.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot EmptyReede Apr 26, 2013 1:14 pm

birx1992 kirjutas:
sinna saab estonia juurest 207 marsaga :) busse käib võrdlemisi harva.
ootan mehe ära lähen siis ei viitsi hakkata selle võlglasega ise jamama
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
Sponsored content





Kasutaja meelikasoot Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja meelikasoot
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja Kellu000
» kasutaja LilH
» Kasutaja Cybaramoor
» Kasutaja "roonja"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: