Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?

Go down 
4 posters
AutorTeade
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty
PostitaminePealkiri: Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?   Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? EmptyNelj Veeb 28, 2013 12:30 pm

Teemat püstitama ajendasid isiklikud kogemused ja üldised tähelepanekud. Nimelt, kui keegi kuskil kurdab, et kasutuna seisvad asjad ei mahu enam kappidesse ära ja kui soovitatakse ära anda need Spunki vahendusel, siis järgneb loeng sellest, et Spunk on küll viimane koht, kuhu oma kraami pakkuda, et paljud sealsetest kasutajatest pole hädasolijad, vaid lihtsalt sulid, kes küsivad asju müügiks jne. Peale selle tundub mõnede jaoks täiesti võimatu, et tõelised hädasolijad käivad Internetis abi palumas. Minu jaoks isiklikult on selline üldistav suhtumine solvav, sest olen lühikese spunkijaks olemise aja jooksul kokku puutunud väga toredate kaasspunkijatega. Ilmselt tuleb leppida sellega, et igal ühel on oma arvamus, aga ikkagi kahju, kui eelarvamuste pärast visatakse asjad pigem prügikasti. Sain nüüd südamelt ära ja kui keegi viitsib kaasa mõelda, siis suured tänud:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?   Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? EmptyNelj Veeb 28, 2013 6:45 pm

Täitsa usun, et nii mõnedki arvavad nii. Las arvavad :D

Ise ei tea ühtki, kes andjana halvustaks Spunki. Pigem saajana jääb meelde see, kui oled postikuluga petta saanud. Seda juhtub päris tihti, eriti tünga tehakse uutele kasutajatele. Ise ei julge enam soovitada Spunki selle pärast. Täitsa kahju :(

Neile võib küll pahase pilgu visata, kes just põhimõtte pärast saadavad terve ja korraliku asja enne prügisse, kui tasuta ära annavad. Selline mõtlemine on kuidagi väär. Võibolla ainult siis on okei, kui nad on üritanud sellest lahti saada, aga mitte keegi justkui ei vaja seda ega taha seda....
Neid, kes ära ei taha visata ega ise müüa, aga lahti tahaks saada ja kiiresti, vast ei häiri ka see, et asjad satuvad "valedesse" kätesse.


Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?   Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? EmptyEsm Märts 04, 2013 12:02 pm

halvasti suhtutakse juttude põhjal. eks igal omad kogemused. ise reklaamin oma tuttavate seas spunkimist hoolega, kuid nad ei viitsi sellega tegeleda. ja ma täitsa mõistan neid, sest paraku andjana panustad sa sageli eseme loovutamisel rohkem aega ja energiat kui eseme soovija/ uus väljavalitu/ saaja. sageli kahtlen ka ise juba, kas visata minema või äkki veel ikka korra prooviks, lootuses, et läheb seekord paremini.

panen juba kolmandale ringile poja väikseks jäänud riided, soovijaid jagub, aga meilidele ei vastata. ei usu siinkohal juttu, et pole aega olnud meilida jne, spunkis asju soovida igapäevaselt on küll aega!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?   Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? EmptyEsm Märts 04, 2013 12:17 pm

Mulle on spunk.ee tänuväärt võimalus üleliigseks osutunud asjadele ilma vahendajateta uus omanik leida. Enne seda viisin asju kodulähedasse Humanasse ja Misjonipoodi, st tegelikult andsin samamoodi tasuta ära, ainult et saaja pidi mingi eseme saamiseks maksma.
Tuttavatele olen vahel spungist rääkinud, kuid mingit halvustavat vastukaja küll saanud ei ole. Samas need, kes mu spunkimist kõrvalt näevad, on öelnud, et sinna kulub ikka väga palju aega ja energiat, ja eks see tegelikult nii olegi. Pildistad, laed üles, vastad kirjadele, pakid, viid postkontorisse/smarti, lepid kokkusaamisi kokku (sageli korduvalt), paned midagi järgmisele ringile jne jne. Ehk et minu tutvusringkond ei ole aldis just seetõttu, et spunkimine on oluliselt töö- ja ajamahukam kui viia kotiga asjad Humanasse või Uuskasutusse, ja nad ei ole valmis oma vaba aega nii palju panustama. Lasteasju jagavad emmed enamasti sugulaste ja sõbrannade ringis, eriti kui plaanis veel lapsi saada - siis saab vahepeal külakorda käinud asjad pärast tagasi ja veel kord kasutusele võtta:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
Sponsored content





Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?   Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks ei saada pakke EP-ga?
» Miks oodakse nii kaua?
» Spunk vs jäätmejaam
» Spunk kodulehekülg
» Kasutaja spunk alias marit24

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: