Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mida teha ( pakk kadunud)

Go down 
+2
Murike
angelrebelde
6 posters
AutorTeade
angelrebelde

angelrebelde


Postituste arv : 6
Join date : 01/02/2013
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyPüh Veeb 17, 2013 6:34 pm

Tere, olen palju-palju pakke saatnud lihtkorras ja nüüd tuli välja, et esimene pakk läks kaduma. Mida te sel juhul teete? Ma kirjutasin saajale, et kannan postikulu tagasi. Samas jälle äkki hakkabi hiljem *pakke ära kaduma*. Siis ju läheks päris kalliks Spunkis asjade ära andmine.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=angelrebelde
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyEsm Veeb 18, 2013 11:14 am

Kui pikka aega see pakk "kadunud" on? Mul oli juhus, et pakk tuli tagasi (saaja ei võtnud välja), kuid umbes kuu aega peale saatmist
Kas saaja on oma postkontorist küsinud? Teinekord läheb pakiteatis kaduma vms
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
angelrebelde

angelrebelde


Postituste arv : 6
Join date : 01/02/2013
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyEsm Veeb 18, 2013 11:22 am

Ma ütlesin talle, et käigu postkontoris ja küsigu. Käis. Pakki pole. Leppisime kokku, et ootame kuu lõpuni jakui siiskaei tule siis vaatab edasi. Paki postitasin 2,5 nädalat tagasi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=angelrebelde
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyEsm Veeb 18, 2013 2:39 pm

Minul on olnud juhuseid, kus on jäänudki kadunuks ja olnud ka tagasitulevaid pakke. Kahjuks! Olen siis õnneks ikka kokkuleppele saanud inimesega, et kui on tagasi saadetud(templiga, et ei ole järel käidud-tegelikult inimene käis küsimas ja ei leitud pakki!!!), saaja on uuesti tasunud õnneks. Aga kui päris kaduma läheb, mida on kahjuks ka juhtunud, siis olen saatnud uue meelepärase asja oma kuludega. Ma ei tea, kas see on õige, aga vähemalt lahendus :)! Ja räägitakse siin küll, et ei saa ja ei lähe kaduma, et lihtsalt ei panda posti-tean, et olen ära saatnud, aga läheb küll kaduma( või siis on saaja paki saanud ja ütleb et ei ole?), mida mina hästi ei taha uskuda!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
angelrebelde

angelrebelde


Postituste arv : 6
Join date : 01/02/2013
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyEsm Veeb 18, 2013 3:21 pm

loodan, et tuleb välja või kannan siis 0,90 eur tagsi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=angelrebelde
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyEsm Veeb 18, 2013 3:42 pm

Mul on ka nüüd vist läinud esimene pakk kaduma. Ma aga ei saa lubada endale 2x postikulu tasuda ega ka saajale seda kuidagi hüvitada. Saan ainult anda talle küll samasugused saapad, mida tal vaja, aga ei saa neid talle omal kulul postiga saata.
Pakk on juba kuu aega kuskil olnud. 15. jaanuar postitatud. Saaja pole saanud, mulle pole tagasi tulnud ja postkontoris sama teenindaja ütles, et läksid ikka teele - küsisin 2 nädalat peale postitamist, kohe kui minuni jõudis kuuldus paki mittesaamise kohta.

Eriti huvitav on muidugi see, et need on need samad saapad, mille postitamine mul keeruliseks osutus ja mille puhul ma heitsin nalja, et see ära "kaotatakse".
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Külaline
Külaline




Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyTeis Veeb 19, 2013 10:51 am

Minul on ka läinud kaks pakki kaduma (minu poolt välja saadetud) Olen ka leidnud ostjatega lahenduse (olen pakkunud kulud tagasi) Minu pakid (lihtmaksikirjad) on kõik kohale jõudnud. Aga minu arvamus on selline: kasutades ära juba sõna- lihtmaksikiri, nn. "teele pandud pakk" polegi teele pandud! Teiseks on lihtmaksikirjad "lihtne saak" mõnele pikanäpumehest töötajale! Kui pakk kaduma läheb tuleb minna postkontorisse, teha järelpärimine: kust pakk teele läks ja kuhu ta jõudma pidi! Pakid ei saa ju kinnisest kotist kuhugi välja kukkuda ja niisama lihtsalt ära kaduda... :S Jutu lõpuks, minu need samad kaks pakki olid osta.ee-s kellegi võidetud oksjonid, mis sisaldasid päris mitmeid paari kõrvarõngaid! Kuna mul on selline hobi (mitte raha tegemise eesmärk) müün ma neid 0.10 sendise alghinnaga. Ostjad kandsid mulle raha ja kui ma pakkusin neile raha tagasi, nad keeldusid! Toodud oli väga kena põhjendus! Kui pakk läheb kaduma, uurige, andke Eesti Postile sellest teada!
Tagasi üles Go down
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyKolm Veeb 20, 2013 5:30 pm

Mulle tuli Tartust tagasi lihtmaksi - selgitus, et adressaat ei ela antud aadressil. Tgelikult elas küll, ainult et postkontoris oli keegi maksikirja teatele vale korterinumbri kirjutanud... Midagi hullu ei juhtunud, aga täiendav ajakulu seoses selgitava kirjavahetusega lisandus küll. Ei viitsinud hakata Eesti postiga suhtlema teemal, et nende viga ja kes täiendava postikulu kinni mkasab, leidsin, et sellisele diskussioonile kulutatud närvikulu ja aeg pole 90 senti väärt ja maksin teise saatmise ise kinni. Aga kui selliseid asju hakkaks väga mitmeid tulema, siis ma ei tea...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) EmptyPüh Apr 21, 2013 12:32 am

minu saadetud pakid on alati kohale jõudnud aga mulle saadetud pakke on tervelt 2 mis kohale ei olegi jõudnud,ühe paki postikulu maksis saatja mulle tagasi aga teine saatja on siin juba mustas nimekirjas pakkide mitte saatmise pärast ja postikulu oma taskupanemise tõttu.Postkontoris olen käinud igal võimalusel küsimas ja olen helistanud EP arhiivi ja postontoritesse ja ei midagi ,pakki ei kusagil :/ nagu õhku haihtunud :/ aga kuna ei ole ka esimene kes ootab pakki tollelt kindlalt inimeselt juba 2kuud siis ei ole kindel et see inimene on minuga aus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida teha ( pakk kadunud) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha ( pakk kadunud)   Mida teha ( pakk kadunud) Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida teha ( pakk kadunud)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teha lubajatega?
» Saadetud pakk tuli tagasi...mis edasi?
» Imelik, või mida Teie arvate?!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: