Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Segased kirjad: markusmarko

Go down 
AutorTeade
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Segased kirjad: markusmarko Empty
PostitaminePealkiri: Segased kirjad: markusmarko   Segased kirjad: markusmarko EmptyTeis Veeb 19, 2013 2:08 pm

Igatahes üks on kindel, mina enam talle asju ei kavatse anda. Olen viimaste päevadega kulutanud üsna palju aju/närvirakke kõigepealt tema kirjadest aru saamisega ning siis neile vastamisega, sest ei saa vastata normaalsest eesti keeles- ilmselt tuleb laused lihtsamad teha. Saan aru, et kasutaja uus, kuid võiks natukenegi tingimusi lugeda ja uurida kuhu ja mida ta vajutab. Kirjad segased ja vastustega läheb üsna kaua. Meie probleem tekkis sellest, et küsis kas ma saaksin panna mõlemad püksipaarid ühte pakki, tuleks postikulu odavam. Muidugi väga tore, aga inimene ei saa aru, et minult soovis ta ainult ühte paari pükse, rohkem pole ta mult midagi soovinud. Peale mitmeid kirju, kus proovisin asja seletada, hakkasin siis tema kontolt jälgi ajama. Keegi abivalmis inimene oli tema abipalvesse erinevate kuulutuste lingid postitanud ning kenasti oli kasutaja markusmarko mõlemad paarid endale saanud ning nüüd siis tahtis, et MINA need ühe pakina postitan. Proovisin ära seletada talle, et ta on sassi ajanud midagi, et laste püksid on kellegilt teiselt mitte minult, aga siis tuleb vastus, et kas mina ei pakkunudki poiste teksaseid. No krt küll, pakkusin poiste teksaseid s 146 AGA mingeid laste pükse sisesäärega 68 pole mul elusees pakkumises olnud! Teise paari pakkujaga peab ta eraldi ühendust võtma.

Ja ei saa inimene aru! :S
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
 
Segased kirjad: markusmarko
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: