Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Postikulu ülekandmine oma suva järgi

Go down 
+3
mimimi
eestiturist
triibik
7 posters
AutorTeade
triibik




Postituste arv : 16
Join date : 17/07/2012

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyReede Veeb 15, 2013 7:05 pm

Sain täna minu jaoks väga ebameeldiva kogemuse osaliseks. Nimelt olen ennegi asju umbes käes kaalunud ja postikulu umbes küsinud, vahest ikka enda kasuks eksinud. Kui olen tagantjärgi viisakalt raha küsinud, ei ole kahjuks mulle midagi juurde kantud, see selleks. Kuna ei taha asjade ära jagamisel endale pidevalt kahju tekitada, siis olen hakanud küsima pakendamise tasu 10 senti, sest teipi kulub tõesti väga palju. Nüüd panin taas paar kuulutust üles, kohe oli tahtjaid ja kinnitasin uue omaniku. Olin kuulutuses märkinud postikuluks 1,60, sest toode tundus kaaluvat piisavalt palju. Saatsin oma andmed, kuhu ülekanne teha. Siis aga tuli uuelt omanikult kiri, et tema kandis mulle just 0,90 postikulu, sest TEMA EI USU, ET POSTIKULU ROHKEM LÄHEB, et kui vaja, kannab hiljem juurde. Ma teatasin selle peale viisakalt, et minu meelest on tema teguviis nahhaalne, viisakas on ennem küsida, kas mulle selline asi sobib ja siis ülekanne teha, mitte enda suva järgi postikulu maksta. Kandsin talle koheselt raha tagasi. Tema teatas minu kirja peale, et hoopis mina olen nahhaalne ja tema nüüd teab, kellega tegemist on.

Kas Teile on ka keegi enda suva järgi postikulu järgi maksnud?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=triibik
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyReede Veeb 15, 2013 9:49 pm

Ei ole sellist kogemust olnud, aga nii mõnedki on ikka üritanud öelda, et raudpoltkindlalt saab saadetud 90 sendiga, kuigi ma ise ei usu ja ma siis pakun välja, et kui saab, maksan enammakstud postikulu tagasi. Seda aga pole ette tulnud, et ma oleks saanud midagi saata ootamatult 90 sendiga, ikka läheb rohkem.

Varem, kui ma ka käe peal kaalusin neid pakke, tuli mul neid eksimisi nii enda kahjuks, kui kasuks. Nüüd on mul köögikaal, aga ausalt öeldes tulevad ikka eksimised (eriti viimasel ajal, kus mitmeid kordi on minu kaal näidanud pakki kergemaks ja postkontori oma raskemaks).
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Külaline
Külaline




Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyLaup Veeb 16, 2013 10:12 am

eestiturist kirjutas:
Ei ole sellist kogemust olnud, aga nii mõnedki on ikka üritanud öelda, et raudpoltkindlalt saab saadetud 90 sendiga, kuigi ma ise ei usu ja ma siis pakun välja, et kui saab, maksan enammakstud postikulu tagasi. Seda aga pole ette tulnud, et ma oleks saanud midagi saata ootamatult 90 sendiga, ikka läheb rohkem.

Varem, kui ma ka käe peal kaalusin neid pakke, tuli mul neid eksimisi nii enda kahjuks, kui kasuks. Nüüd on mul köögikaal, aga ausalt öeldes tulevad ikka eksimised (eriti viimasel ajal, kus mitmeid kordi on minu kaal näidanud pakki kergemaks ja postkontori oma raskemaks).

Minu kaal teeb täpselt sama moodi! :S
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyLaup Veeb 16, 2013 6:00 pm

eestiturist kirjutas:
Ei ole sellist kogemust olnud, aga nii mõnedki on ikka üritanud öelda, et raudpoltkindlalt saab saadetud 90 sendiga, kuigi ma ise ei usu ja ma siis pakun välja, et kui saab, maksan enammakstud postikulu tagasi. Seda aga pole ette tulnud, et ma oleks saanud midagi saata ootamatult 90 sendiga, ikka läheb rohkem.

Varem, kui ma ka käe peal kaalusin neid pakke, tuli mul neid eksimisi nii enda kahjuks, kui kasuks. Nüüd on mul köögikaal, aga ausalt öeldes tulevad ikka eksimised (eriti viimasel ajal, kus mitmeid kordi on minu kaal näidanud pakki kergemaks ja postkontori oma raskemaks).


mina seaks postkontori kaalu õigsuse kahtöuse alla, eriti juhul kui kodus on elektrooniline kaal. uurige, millal postkontoris kaalu taadeldi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyPüh Veeb 17, 2013 12:48 pm

Mul oli sama juhus Tartu Kandekeskuses. Hakkasin protestima, sest kaal valetas silmnähtavalt ja teenindaja sai lõpuks ise ka aru.Ütles, et kaal jooksis kokku :D. Võttis lihtsalt voolujuhtme välja ja lülitas uuesti taha ja voilaa hoopis kergem kaal :D Kuna neid kõige väiksemaid pakikesi oli mul suur hulk ja rahaline kaotus oleks olnud üsna suur. Kuid mingeid vabandusi ma ei kuulnud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: merka1987   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyTeis Veeb 19, 2013 11:43 am

Kasutaja merka1987 soovis minult postiga suuskasid. Kuna ei teadnud palju võib postikulu minna, siis panin suusad teele ja teatasin postikulu. Rohkem ei tulnud kippu ega kõppu. Kirjutasin mitu kirja, millel lõpuks öeldi, et tema pole minu konto nr saanudki. Peale mitmendat kirja ilmus postikulu - 0.80 senti?!
Tagasi üles Go down
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyKolm Veeb 20, 2013 5:14 pm

eestiturist kirjutas:
Ei ole sellist kogemust olnud, aga nii mõnedki on ikka üritanud öelda, et raudpoltkindlalt saab saadetud 90 sendiga, kuigi ma ise ei usu ja ma siis pakun välja, et kui saab, maksan enammakstud postikulu tagasi. Seda aga pole ette tulnud, et ma oleks saanud midagi saata ootamatult 90 sendiga, ikka läheb rohkem.

Varem, kui ma ka käe peal kaalusin neid pakke, tuli mul neid eksimisi nii enda kahjuks, kui kasuks. Nüüd on mul köögikaal, aga ausalt öeldes tulevad ikka eksimised (eriti viimasel ajal, kus mitmeid kordi on minu kaal näidanud pakki kergemaks ja postkontori oma raskemaks).

Mul on korra olnud diskussioon ühe spunkijaga teemal "neid asju saab ka tavakirjaga saata, ei pea maksikiri olema". Kuna töö tõttu pean sageli saadetisi postitama, siis tean nõudeid üsna täpselt, ja see konkreetne asi oli raudselt paksem kui tavakirja puhul lubatud 0,5 cm, nii me siis e-kirju vahetasimegi... Pakkusin, et võin nii palju pabereid vähemaks võtta, et kvalifitseerub tavakirjaks (kui see oluline), aga siis pooled jäävad maha. Lõpuks leppisime siiski maksikirja ja 90 sendi peale kokku:) Nüüd panen kõigele tingimuseks järgitulemise, erandina olen kokkuleppel siiski ka postitanud, aga tingima rohkem ei hakka. Pakkimine on niigi suht aeganõudev (kõike ju ümbrikku ei pista), aga sinna juurde veel kirjavahetus ka...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
Tuusenka




Postituste arv : 14
Join date : 28/07/2012
Age : 50

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyLaup Veeb 23, 2013 11:30 pm

Mina olen küll postitajale raha juurde kandnud,kui postikulu on läinud rohkem,kui minult küsiti...Ja seda ilma,et saatja seda minult küsiks vaid näen ju,kui palju marke pakil on.Muidugi olen saatnud hiljem ka andjale kirja,et tasusin puuduoleva summa juurde.Aga oma pakkide saatmisel olen kasutanud hoopis seda,et kui kahtlen,et kas pakk läheb 1,40 või 1,60....siis olen küsinud 1,60 ja lihtsalt palunud,et pakile pandaks ka siis 1,60 eest marke,kuigi läheks 1,40.Seda siis sellepärast,et hakka seda 20senti edasi-tagasi saatma,ülekandekulu kas 16 või 38 senti tuleks ju veel juurde...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tuusenka
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi EmptyPüh Veeb 24, 2013 9:02 am

Head Vabariigi aastapäeva ! :)

Kui ma kahtlen, kas summa läheb 1.40 või 1.60, siis olen kasutanud seda tehnikat, et lasen kanda 1.50 - ilus lihtne arv ja emb-kumb jääb miinusesse. Aga ainult 10 sendiga. (Kuigi see 10 senti on ka raha, olen tõdenud. Poes kukkus mul ükskord see kümnesendine kassas seistes kassa alla kuhugi ja kuna ma kätte ei saanud, jäi mu hapukoorepakk ostmata)

Ise ma tihtipeale unustan üldse paki peal olevaid marke kokku lugeda, pealegi on paljudel markidel veel vääring antud ainult Eesti kroonides - ega mina enam mäleta midagi Eesti kroonist ja selle suhtest euroga :)

Kui aga taipan vaadata ja märkan, et saatmine on rohkem läinud, annan ikka teada ja leiame lahenduse.
Sama lugu ka sellega, kui mul endal peaks postimaks minema oodatust kallimaks/odavamaks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Sponsored content





Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postikulu ülekandmine oma suva järgi   Postikulu ülekandmine oma suva järgi Empty

Tagasi üles Go down
 
Postikulu ülekandmine oma suva järgi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Postikulu väiksem kui küsitud
» Postikulu saamine peale paki saatmist
» Mille järgi valite?
» Mille järgi valite saajat?
» Soovitule mitte järgi tulemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: