Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja Kellu000

Go down 
AutorTeade
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

Kasutaja Kellu000 Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Kellu000   Kasutaja Kellu000 EmptyKolm Veeb 06, 2013 2:27 pm

Ma ei oskagi öelda, kas on tegemist ebaausa inimesega või kirjadele mitte vastajaga. Igatahes mõte on vilgutada kollast tulukest seoses selle kasutagaga.
Põhjendan.
Kinnitasin ta talvekombe uueks omanikuks ja panin ka kombe posti. Kirja teel olime kokku leppinud, et postikulu tasub ta nädalapäevad hiljem s.t. mingite rahade laekumise päeval. Kui see päev ammu möödas, siis küsisin kirja teel üle, et kas saite ikka kombe kätte? Ei puudutanud üldse raha teemat, sest minu jaoks pole see olulisim. Vastust pole temalt siiani saanud. Samuti ei kinnitanud see kasutaja spungis pöidlaga, et oleks asja kätte saanud. Väike uurimine näitas, et Kellu000 toimetab st. küsib ja saab asju spungis endiselt, kuid niipalju kui ma vaadata viitsisin, pole ka teised andjad temalt n.ö. pöidlaid saanud. Minu jaoks on see, kui inimene saab asja ja ei taha või viitsi sellle saamist pöidlaga kinnitada, probleem.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
 
Kasutaja Kellu000
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: