Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(

Go down 
+5
roheline
eestiturist
loomu
Niru
kiska66
9 posters
AutorTeade
kiska66




Postituste arv : 15
Join date : 26/07/2012
Asukoht : Pärnu

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyTeis Jan 15, 2013 10:29 am

Alates 1. märts 2013 enam maksikirjaga pakke saata ei saa. [You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kiska66
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyKolm Jan 16, 2013 5:34 pm

kiska66 kirjutas:
Alates 1. märts 2013 enam maksikirjaga pakke saata ei saa. [You must be registered and logged in to see this link.]

Kahjuks nii see on. Hiljuti oli veider kogemus: läksin postkontorisse oma maksikirju postitama, kõik oli lubatud mõõtudes ja korralikult pakitud nagu tavaliselt, aga no ikka kopsakad (kingad ja mingi suurem raamatupakk). Postitöötaja vaatas mind sellise pilguga, nagu oleksin kurjategija, sõna otseses mõttes lajatas letile post24 reklaamlehe ning teatas võidukalt: "Alates 1. märtsist muutuvad maksikirja mõõtmed, lugege seinalt! Pakke saab saata post24-ga" Oli suht üllatav, tavaliselt on seal väga meeldiv ja kiire teenindus. Postitan samast sageli ka ametikirju ja töötajad juba tuttavad, aga seekord oli täiesti uus tase;)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyKolm Jan 16, 2013 7:42 pm

Tundub jah nii, et nüüd tuleb hakata saatma Smartpostiga või võimalusel käest kätte asju andma. Kahju, et senine saatmise võimalus ära kaob, paljudele soovijatele ei ole võimalik Smardiga ju saata.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyKolm Jan 16, 2013 7:43 pm

Mind ka juba taheti pilguga poolestada.
Eile panin posti saapad, mida pakkusin ühele kasutajale, kes otsis saapaid.

Esimese raksuga muidugi ei saanudki posti panna, sest kulu läks oodatust suuremaks ja siis ka öeldi, et ma ei saa niimoodi saapaid pakkida, et nad loksuvad ja pakk peab olema ikka ühtlane. Eks ma saan aru ka, mugavam ju käsitseda nii.
Pakuti karpi sealt osta ja et teeme ikka pakisaadetise.

Tulin tulema ja rääkisin saajaga läbi, ta ikka tahtis saapaid ja kandis puuduoleva summa juurde. Kasti ma kodust aga ei leidnudki sobivat ja ehitasin midagi kilekottidest ja vanadest kaltsudest, et pakk näiks ühtlane. Hullu moodi sahmerdasin ja sain lõpuks valmis ja läksin postitama. Hakkas virisema, et kas ma seda kasti ei tahaks ikka osta, sest tema arvab, et see asi laguneb postis laiali ja ümbris ei tohi olla kirju, vaid ühevärviline. Kõrval keegi saatis lihtmaksikirja, mis oli pakitud Elisa sinisesse kotti, kiri puha näha ja midagi ei kobisetud. Siis ütles, et aga ikkagi peame pakina saatma, sest mõõdud on suured. Olin kodus üle mõõtnud ja palusin siis tal ise üle mõõta ja ta pidi hambad ristis veenduma, et saab saata lihtmaksiga. Hea, et ikka enesele kindlaks jäin. Sain saadetud lihtmaksiga. Kodus ise mõtlesin, et nüüd küll selle kisa peale omastab ta selle paki ja ei saada seda mitte kuhugi ja pärast ütleb, et oleks pidanud pakisaadetisena saatma :D
Seda asja aga on mitu korda varemgi mulle öeldud, et ei tohi olla reklaamkirjadega ega suure mustriga. Ma olen öelnud, et ma ei hakka enam seda ümber pakkima ja siis kuidagi on jälle jutuks: vaatame siit mingi kasti :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 2:22 am

Eestiturist, millises Pärnu teeninduspunktis see nii oli? Olen varem Papiniidus käinud ja nüüd Lepas ja normaalne suhtumine olnud. Edaspidi jah, Smart vist odavam...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
emmeolen




Postituste arv : 7
Join date : 25/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 9:05 am

eestiturist kirjutas:
Mind ka juba taheti pilguga poolestada.
Eile panin posti saapad, mida pakkusin ühele kasutajale, kes otsis saapaid.

Esimese raksuga muidugi ei saanudki posti panna, sest kulu läks oodatust suuremaks ja siis ka öeldi, et ma ei saa niimoodi saapaid pakkida, et nad loksuvad ja pakk peab olema ikka ühtlane. Eks ma saan aru ka, mugavam ju käsitseda nii.
Pakuti karpi sealt osta ja et teeme ikka pakisaadetise.

Tulin tulema ja rääkisin saajaga läbi, ta ikka tahtis saapaid ja kandis puuduoleva summa juurde. Kasti ma kodust aga ei leidnudki sobivat ja ehitasin midagi kilekottidest ja vanadest kaltsudest, et pakk näiks ühtlane. Hullu moodi sahmerdasin ja sain lõpuks valmis ja läksin postitama. Hakkas virisema, et kas ma seda kasti ei tahaks ikka osta, sest tema arvab, et see asi laguneb postis laiali ja ümbris ei tohi olla kirju, vaid ühevärviline. Kõrval keegi saatis lihtmaksikirja, mis oli pakitud Elisa sinisesse kotti, kiri puha näha ja midagi ei kobisetud. Siis ütles, et aga ikkagi peame pakina saatma, sest mõõdud on suured. Olin kodus üle mõõtnud ja palusin siis tal ise üle mõõta ja ta pidi hambad ristis veenduma, et saab saata lihtmaksiga. Hea, et ikka enesele kindlaks jäin. Sain saadetud lihtmaksiga. Kodus ise mõtlesin, et nüüd küll selle kisa peale omastab ta selle paki ja ei saada seda mitte kuhugi ja pärast ütleb, et oleks pidanud pakisaadetisena saatma :D
Seda asja aga on mitu korda varemgi mulle öeldud, et ei tohi olla reklaamkirjadega ega suure mustriga. Ma olen öelnud, et ma ei hakka enam seda ümber pakkima ja siis kuidagi on jälle jutuks: vaatame siit mingi kasti :)

Appi mis suhtumine :O
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=emmeolen
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 9:06 am

No mõned pakid muutuvad laiaks ja lapikuks, mis enne olid viisakalt kokku pakitud.

Ma kirun siin praegu. Aasta tagasi töötasin kohas kus saabus palju kaupa mulliümbrikutes, neid sai pidevalt minema loobitud. Natuke tõin koju, aga praegu mõtlen, et oleks võinud rohkem tuua:P Märtsist kuluks ära. Tuleks ikka veidi odavam kui pakiga saates.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 11:23 am

roheline kirjutas:
Eestiturist, millises Pärnu teeninduspunktis see nii oli? Olen varem Papiniidus käinud ja nüüd Lepas ja normaalne suhtumine olnud. Edaspidi jah, Smart vist odavam...

Kesklinna kontor on see koht, kus lausa koomiliselt surutakse seda karpi mulle. Aga ikka käin seal, sest see on lähemal kui Härma ja on avatud ka nädalavahetusel. Alati ei ole jamasid, lisaks Spunki pakkidele saadan ka õele välismaale pakke, nii et käin seal kontoris ikka 3x nädalas ja enamasti ilma vahejuhtumiteta.

Nii palju kui võimalik, üritan käia Härma kontoris, see ka suht lähedal, aga miskipärast on see väga tihti kinni, isegi, kui sildi järgi peaks avatud olema...vahel ripub ka silt teabega, millal avatakse uuesti, aga mitte alati. Seal on positiivne teenindus ja alati saab ka nõu, kuidas oleks veel parem pakendada.
Papiniidu oma olen külastanud ilma sekeldusteta, aga Lepas olen postitanud 2x ja mõlemal korral tuli pakk tagasi, sest adressaati ei leitud, kuigi aadress oli kindlasti õige, sest üks neist kahest saatis veel pildi, et ikka tuleb kohale pakk selle aadressiga. Mõlemal korral pidin oma kuludega uuesti postitama. Ei taha sealt rohkem saata. Vastu võtan küll oma pakid selle kontori kaudu.

Viga ilmselt minus, mul kohe juhtub igat sorti äpardusi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 12:52 pm

äkki oli postitatud reedel 13
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyNelj Jan 17, 2013 12:58 pm

sest mõõdud on suured. Olin kodus üle mõõtnud ja palusin siis tal ise üle mõõta ja ta pidi hambad ristis veenduma, et saab saata lihtmaksiga. Hea, et ikka enesele kindlaks jäin. Sain saadetud lihtmaksiga. Kodus ise mõtlesin, et nüüd küll selle kisa peale omastab ta selle paki ja ei saada seda mitte kuhugi ja pärast ütleb, et oleks pidanud pakisaadetisena saatma :D
Seda asja aga on mitu korda varemgi mulle öeldud, et ei tohi olla reklaamkirjadega ega suure mustriga. Ma olen öelnud, et ma ei hakka enam seda ümber pakkima ja siis kuidagi on jälle jutuks: vaatame siit mingi kasti :)
[/quote]

üldiselt reeglid on jah sellised et mingite leivakottide sees saata ei tohi, sunnivad mullkileümbrikku ostma või ümber pakkima

aga saaja ei taha kunagi nende asjade eest maksta, mul hakkas kunagi üks virisema et miks ma nii korralikult pakin , prügikott paras selleks jne

ja reklaamiga kaste samuti triipkoodidega kaste ei tohi saata, ma teibin kõik need üle et poleks jama , teipi läheb tohutult

maksikirja pikkus+ laius summa ei tohi ületada 90cm -siis läheb postipaki alla

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyReede Jan 18, 2013 11:58 am

kalleb kirjutas:


üldiselt reeglid on jah sellised et mingite leivakottide sees saata ei tohi, sunnivad mullkileümbrikku ostma või ümber pakkima
aga saaja ei taha kunagi nende asjade eest maksta, mul hakkas kunagi üks virisema et miks ma nii korralikult pakin , prügikott paras selleks jne
ja reklaamiga kaste samuti triipkoodidega kaste ei tohi saata, ma teibin kõik need üle et poleks jama , teipi läheb tohutult

[/quote]

Olen viimasel ajal kasutanud pakkimiseks mh printeripaberi pakkide ümbert paberit - korralik puhas tugev, milleks minema loopida. Aadressi jaoks olen valge paberi peale kleepinud, siiani postis porisetud pole.
Mul õnn töötada kantseleis, kuhu lahekub massiliselt kõiksugu jubinaid, mis enamasti kasti sisse pakitud, papist raamatupakendid lähevad samuti uuesti kasutusse ja vähegi kobedad mulliümbrikud ka. OK, jõupaberit olen ise ostnud, see suht odav. Ei kujutagi ette, kust muidu pakendi võtaksin... Sinna läheks ikka korralik sumakas raha - pisike karp maksab tervelt 60 senti postkontoris. Saajad pole seni pakendamise üle kurtnud, kuigi, nagu öeldud, 99% on pakend teisel ringil:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
Looming




Postituste arv : 8
Join date : 23/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyPüh Jan 20, 2013 6:42 pm

Seoses maksikirja senisel moel kadumisega tõmmatakse suures osas vesi peale Spunki tasuta jagamise ideele. Millest on väga kahju.
Pooldan küll seda, et korraga saadetakse pigem mitu eset, kui et pisikesed asjad ükshaaval. Alati küll nii ei saa, aga põhimõtteliselt oleks nii mõistlikum. Ja suurema paki eest 3 euri, kui see olemas on, pole üle mõistuse.
Aga tasuta jagamiseks seda nimetada enam ei saa.
Vahetamine koondub väikestesse ringidesse, kes lähestikku elavad ja käest-kätte saavad jagada. Aga neile, kes elavad maal, muutub teema palju keerulisemaks.

Kahju.
Samas maal veel üks põhjus inimestel ise kokku tulla ja oma kirbuturg korraldada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Looming
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyTeis Jan 22, 2013 12:06 pm

Täna pakuti mulle postkontoris (natuke kohmetu naeratuse saatel) maksikirja mõõtmise abimeest:)
Oranz papitükk, mille sisse sobiv ava lõigatud (no natuke kirjasid ka peal) Pidavat maksma 1 euru. Loobusin:)

Samas postitasin raamatut ning tädi näitas rõõmsalt, et näete see mahub küll.
Ei olnud üldse paks raamat, kuid minu üllatuseks mahtus suht napilt sealt august läbi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyKolm Jan 23, 2013 1:27 pm

Murike kirjutas:
Täna pakuti mulle postkontoris (natuke kohmetu naeratuse saatel) maksikirja mõõtmise abimeest:)
Oranz papitükk, mille sisse sobiv ava lõigatud (no natuke kirjasid ka peal) Pidavat maksma 1 euru. Loobusin:)

Samas postitasin raamatut ning tädi näitas rõõmsalt, et näete see mahub küll.
Ei olnud üldse paks raamat, kuid minu üllatuseks mahtus suht napilt sealt august läbi.

Praegu nt LIHTkiri võib olla kuni 0,5 cm paksune, ja siiani on mul õnn olnud 2 broshüüri lihtkirjaga saata (seda nad toppivat ka kusagilt avast läbi, et kontrollida). Lisaks ei ühti alati ka minu ja postkontori mõõtmistulemused;) Uus süsteem tõesti praktiliselt nullib esemete lihtmaksiga saatmise, vbl mõni õhem raamat ehk või väga õhuke top... Eks tulebki hakata asju koguma ja rohkem korraga saatma.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
Külaline
Külaline




Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( EmptyKolm Jan 23, 2013 4:13 pm

Murike kirjutas:
Täna pakuti mulle postkontoris (natuke kohmetu naeratuse saatel) maksikirja mõõtmise abimeest:)
Oranz papitükk, mille sisse sobiv ava lõigatud (no natuke kirjasid ka peal) Pidavat maksma 1 euru. Loobusin:)

Samas postitasin raamatut ning tädi näitas rõõmsalt, et näete see mahub küll.
Ei olnud üldse paks raamat, kuid minu üllatuseks mahtus suht napilt sealt august läbi.

Mul on selline abimees kodus olema...tulevikuks :)
Enne kuulutuse panemist pakin nii, nii peenikeseks kui saab ja siis üritan sealt prigust läbi ajada...siis on aimu, kas on mõtet üldse kuulutust panna (sest see paki summa on ikka suur) Ja, võibolla oleks tulevikus siis juba asjad kokku koguda ja kohe ikka suure pakiga saata, või siis peab asjade soovija mu siit metsast ise üles otsima :D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(   Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:( Empty

Tagasi üles Go down
 
Maksikirjaga pakke varsti enam saata ei saa:(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks ei saada pakke EP-ga?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: