Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Johhaidii kui saamahimulised ollakse

Go down 
+7
pixar
krispik
Pallike
loomu
eestiturist
grete86
mimimi
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
jane120

jane120


Postituste arv : 20
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyReede Apr 12, 2013 4:10 pm

grete86 kirjutas:
Ega mõistus pole oma teha:(
Inimene saab 3-nda lapse ja isel elab sotsiaal toetussest mis on ju olematu summa!
Vot siin kohal ütleks küll Johhaidiii:(


Ja mis see Sinu asi on millest inimene elab???
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Jane120
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyReede Apr 12, 2013 6:09 pm

jul4ik18 kirjutas:
Oplaa mis nüüd välja tuleb,potsatas mull kiri et minust räägitakse taga,kulla inimesed kui teil on küsimusi siis küsige otse mitte ärge rääkige minust nii taga.Kust võtad Ingrid sina õiguse rääkida minu sissetulekutest kas sina tead minu sissetulekuid ja millest ma elan? kas sina tead mind või minu lapsi??Jultunud inimene oled ikka ma ütlen.Kas see et mul olid kõrvarõngad või mul oli telefon näitab minu rikkust?:O ukumattu lihtsalt!
Seletan nüüd teile kes ma olen olen kahe lapse ema,need on minu lapsed ja i ole ma sünnitanud neid siia ilma selleks et raha saada nende pealt,ma armastan oma lapsi ja teen nende nimel kõik!Ma ei ole kohustatud tegelikult enda elust rääkima siin ja end õigustama aga et teil kõikidel lõpuks suud kinni panna teen seda sest mul kõriauguni sellistest inimestest kes komenteerivad kuigi ise ei tea midagi.Pole ma mingi petis ja ei kasuta inimesi ära,ma tulen alati inimestele vastu ja nagu minu nakeedist näete annan ma asju ära ja korralikke üritan alati vastu teha sama palju head kui ise saan.Varsti sünnib mul kolmas laps ja olen ka selle üle õnnelik.Nii mis puudutab telefoni ja kõrvarõngaid.Jah mul oli puutetundlik telefon mida sain kunagi ammu kingiks laste isalt kui me temaga veel koos olime,nüüd aga oleme lahus ja laste isa ei maksa mulle sentigi.tekitas võlga minu korteri eest lasteaia eest ja veel muid probleeme tekitas ka,miks oli mul müügis telefon ja kõrvarõngad(mida olin lapsele kunagi sünnipäevaks kinkinud parematel aegadel!) est tänu laste isale olime kaotamas oma kodu ja mul oli vaja kiiresti saada kokku summa mis oli puudu korteri eest!Mida mina müüd ei puuduta tegelikult teid sest need on minu asjad ja see ei tähenda et ma kohe rikas olen!Mis puudutab minu sissetulekuid siis jah ma elan toimetulekutoetusest hetkel kuna olen ju beebiootel ja tööl ma käia ei saa kuigi Ingrid sa tead ise väga hästi et kui olin alguses rase siis otsisin aktiivselt tööd ja tahtsin isegi sinu poodi pääseda tööle aga kahjuks kellaajaliselt see ei sobinud.Ja kes siin komenteeris midagi minu mõistusest kas teie teate mind?? et tulete siia mokalaata pidama ja komenteerima mind ja minu tegusi ja palju mul lapsi on,olen õnnelik selle üle mis mul on ja püüan oma laste nimel veel rohkem.Jah elan hetkel sots toetusest ja see ei tee mind halvaks emaks või inimeseks,hiljem kui beebi sünnib hakkan saama emapalka ja siis poel mul neid toetusi ka vaja.Mis puudutab piimasegu jah mulle kirjutas ars piimasegu retsepte välja ja mingeid purke ma müüsin tõesti kui oli raske olukord ja süüa polnud midagi,tunnistan ehk ei olnud see kõige ilusam tegu õesti aga oi mis ajal see oli,kas hakkame veel paarisaja aastaseid tegusi komenteerima?mis puudutab digikat jah ma palusin seda digikat omale kas sa loed välja kuskilt et ma kirjutasin et mul pole endal digikat,ma kirjutasin et ise osta ma neid ei jõu ja et tahaks teha lastest pilte mis on ka tõsi,mingit valet polnud.Jah ma palusin omale seda tahtsin paremat mis oleks natukene korrlaikum teeks paremaid pilte ja ei oleks rikkis ja mis peamine millel ei peaks vahetama patareisi koguaeg.Ma ei küsinud seda ju müügiks vaid endale ja nüüd ma teengi oma lapsest pilte koguaeg ja mul poel selle pärast häbi,oma vana digika andsin ära inimesele kes seda vajas ja soovis ja ta oli väga tänulik!Mis teile inimesed ei meeldi ja ei sobi?kas on vaja maha nii teha inimesi.See on minu elu ja minu tegud ja oma tegudega poel ma mitte kellelegi halba teinud või petnud!







Juudas mida sa minuga siin irised.
Inimene keda sinu käitumine ja tegemised väga häirivad, palus postitada seda.
Ja omast arust, ei teinud ma valesti.
Mind ei huvita millised on sinu sissetulekud ja tegemised, aga inimest väga häiris selline asi. Andsin inimesele lubaduse, et ei avalda tema nime

Mina ei tea digikast siin midagi, sellega ei ole vaja mulle siin ninna hüpata, eks ole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyReede Apr 12, 2013 6:17 pm

Mina kirjutasin kõikidele inimestele vastused ära nende küsimustele,sina isiklikult komenteerisid minu sissetuleku kohta ja vastasin sinule ka enda sissetuleku kohta.Sa tead väga hästi et olin raskes seisus ja beebiootel ja otsisin tööd aga väga keeruline oli leida seda sest mul on ju vaja lasteaias ka järel käia.Sa tead väga hästi et jändan hetkel alimentide teemal laste isaga sest sina andsid nii mõneski asjas nõu mulle ja nüüd kukute mustama.Ma pole mitte kellelegile halba teinud see et ma müün oma asju see on minu oma asi mis mul ei või olla kingitud asju v?ja neid asju ma ei müükski kui poleks probleeme korteriga.Enne kui miskit komenteerida võikskite ka tagajärgedele mõelda ja enne uurida ja küsida.Kui see inimene mind nii kardab ja ei julge teemat alustada mis on samas väga naljakas sest ma poel mitte kellegile halba teinud ja no omaarust olen küll hea südamega ja kindlasti mitte hirmus:D siis poleks vaja olnud üldse miskit siia postitada sest hetkel vastutad ingrid oma postitatud asjade eest sina mitte tema.Teine jutt mu eelmises postituses ei olnud sinule kirjutatud vaid teistele ehk siis kõikidele kel olid küsimused või kritiseerisid ja muideks Grete mis sa kobised siin üldse laste kohta oma sina ise ei tea yldse mis sul vaja on mis mitte väga tihti näen sind mõnedes spunki kuulutuses soovijana ja ka enda kusjuures ja siis järsku võtad soovid maha.Lihtsalt vastik on lugeda neid asju kõige vastikum on loomulikult see laste teema kohta.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyReede Apr 12, 2013 6:31 pm

Ma olen üsna harva soovijate nimekirjas!Ei sa tõesti aru ,et ühedel ja samal inimestel võib olla puudus sadadest asjadest!Soovin harva ,väga harva!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyPüh Apr 14, 2013 5:54 pm

Saage lapsi, saage iga isasega, kellega kokku puutute kindlasti lapsed. Lapsed on tulevik, mis sest neil hetkel kehva olevik... selline on meie riigi seis ja sellised on mõneti mõtlematd vanemad (või üks vanemaist). Keegi hoolib ja keegi mitte. Keegi teeb ja keegi vastutab. Kellegil on vajadus ja teisele jäävad kohustused. Kahju!
Millest elatakse pole tõesti ei minu ega kellegi kolmadna asi, eks igaüks ise teab oma võimalusi ja oskusi. Kahju, et paljud ei pinguta piisavalt laste nimel!
Mis puutub suu kinni panemisse, siis see ei õnnestuks kellegil kellegi suhtes, sest alati jääb õhku sada AGA.
Edu laste kavatamisel, nänni saamisel ja teiste paikapanemisel! Kuigi tõesti, peaks ehk siiski vaatama enda elu ja vaeva nägema sellega, mitte tulema siia kellegil suud kinni panema, sest teil on ju lapsed ja muud mured.
Mina ei ela toetustest, näen ise vaeva, et leib laual oleks ja tunnen kaasa neile, kel ses osas nii hästi läinud ei ole. Vahel lihtsalt on nii veider spunkimist vaadata, kuid las ta jääda, see on ju taaskasutus 1000-del erineval moel.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyPüh Apr 14, 2013 8:32 pm

grete86 kirjutas:
Ma olen üsna harva soovijate nimekirjas!Ei sa tõesti aru ,et ühedel ja samal inimestel võib olla puudus sadadest asjadest!Soovin harva ,väga harva!

See on sellepärast, et need kes asju pidevalt endale saavad.Kirjutavad mega haleda jutukese ja lisaks saadetakse ka e-mailidele haledaid lugusi! Mina isiklikult olen selliseid juba vältima hakanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
Külaline
Külaline




Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 EmptyPüh Mai 05, 2013 12:14 pm

mimimi kirjutas:
ingrid169 kirjutas:
grete86 kirjutas:
Ega mõistus pole oma teha:(
Inimene saab 3-nda lapse ja isel elab sotsiaal toetussest mis on ju olematu summa!
Vot siin kohal ütleks küll Johhaidiii:(


Saan ka kolmanda lapse, kuid ei ela ainult peretoetusest. Siia lisanudb minu pensionisumma, elukaaslase väike palk.
Meie saame hakkama, maksud makstud, lapsed riietatud ja toit laual.
Kuigi jah vahel tahaks midagi enamat.

aga jutt et elada ainult sotsiaaltoetusest. on jama. Ta ei ela ju tegelikult sots toetusest. Tal muid sissetulekuid ka.


Pole kellegi asi arutada ja veel vähem on luba arvustada inimeste sissetulekuid millest elatakse. Eks igaüks ise teab, mis moodi parem on ja ega neid sots.toetusi vist nii kerge saada polegi...
Saage lapsi kui vähegi võimalik, küll tulevad ka helgemad ajad!

Täiesti öige,pole kellegi asi lahata ega arutada kuipalju kellelgi sissetulekuid on.Ma ei ole ka mingi rikas,mul on väike laps,mees teeb juhutöid aga saame hakkama,kuid mind ei huvita kuipalju keegi toetust saab vöi millest ta elab.Kui ma näen et inimene vajab abi ja ma saan aidata,siis ikka aitan aga see on mulle solvav,kui abivajaja osutub lihtsalt ahneks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Johhaidii kui saamahimulised ollakse   Johhaidii kui saamahimulised ollakse - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Johhaidii kui saamahimulised ollakse
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: