HomeHome  KKKKKK  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
eixd

Postituste arv : 14

PostitaminePealkiri: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   Kolm Okt 24, 2012 10:59 am

Küsimus siis pealkirjas. Olen sattunud osade peale, kes ei reageeri mailidele. Eks ole arusaadav ka, et mõned ei käi iga päev arvutis, aga kui kaua siis olete nõus ootama, enne kui uuele omanikule annate eseme.
Tagasi üles Go down
kullake

Postituste arv : 88

PostitaminePealkiri: Re: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   Kolm Okt 24, 2012 12:58 pm

eixd kirjutas:
Küsimus siis pealkirjas. Olen sattunud osade peale, kes ei reageeri mailidele. Eks ole arusaadav ka, et mõned ei käi iga päev arvutis, aga kui kaua siis olete nõus ootama, enne kui uuele omanikule annate eseme.

Paar päeva mitte rohkem .Üldiselt kirjutan kirjas ka ,et ootan võimalusel vastust samal päeval. Kui ikka aega on küsida ,siis
on aega ka korraks meilboks lahti teha ja vaadata kas on kinnitatud omanikuks .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Pallike

Postituste arv : 47

PostitaminePealkiri: Re: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   Teis Nov 20, 2012 8:22 pm

Mittevastamise põhjuseid võib olla mitu- väga haruldane juhtum, aga aasta tagasi oli üks päev, kui selle päeva saadetud-saadud meilid jõudsid alles paari nädala pärast kohale. See päev põhjustas ikka korraliku kaose. Siis on alati võimalus, et saadetud meil klassifitseeritakse saaja postkastis rämpsmeiliks. Ja alati võib juhtuda, et inimesega juhtub mingi õnnetus ning ta lihtsalt ei saa meilidele vastata mingi aeg- nagu minul- sattusin lapsega trauma tõttu haiglasse ja koju jõudes klattisin pahaseid meile. Aga kord olin pahviks löödud sellega, et andja ei saanud 2 TUNNI jooksul keset tööpäeva minult vastust ning asi pakuti järgmisele soovijale... No mul tõesti ei ole võimalik millelegi kandideerides 24/7 Spunkis istuda!

Alguses ootasin 2 päeva, nüüd ootan vastust nädal aega. Kui siis endiselt on vaikne, pakun teisele soovijale ja kui temalt ka vastust ei saa, annan asja heategevusse, ei viitsi rohkem Spunki üles riputada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
eixd

Postituste arv : 14

PostitaminePealkiri: Re: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   Kolm Nov 21, 2012 11:22 am

Pallike kirjutas:
Mittevastamise põhjuseid võib olla mitu- väga haruldane juhtum, aga aasta tagasi oli üks päev, kui selle päeva saadetud-saadud meilid jõudsid alles paari nädala pärast kohale. See päev põhjustas ikka korraliku kaose. Siis on alati võimalus, et saadetud meil klassifitseeritakse saaja postkastis rämpsmeiliks. Ja alati võib juhtuda, et inimesega juhtub mingi õnnetus ning ta lihtsalt ei saa meilidele vastata mingi aeg- nagu minul- sattusin lapsega trauma tõttu haiglasse ja koju jõudes klattisin pahaseid meile. Aga kord olin pahviks löödud sellega, et andja ei saanud 2 TUNNI jooksul keset tööpäeva minult vastust ning asi pakuti järgmisele soovijale... No mul tõesti ei ole võimalik millelegi kandideerides 24/7 Spunkis istuda!

Alguses ootasin 2 päeva, nüüd ootan vastust nädal aega. Kui siis endiselt on vaikne, pakun teisele soovijale ja kui temalt ka vastust ei saa, annan asja heategevusse, ei viitsi rohkem Spunki üles riputada.

Vaata, kui ma ootan nädal aega ja siis vabastan spungis omaniku, siis mu kuulutus muutub niiöelda nähtamatuks, sest uued kuulutused on peale tulnud ja minu oma on kuskil kolmandal või neljandal leheküljel. Selge see, et keegi ei viitsi enam nii kaugele vaadata. Kui ma asja panengi spunki, siis ikka põhjusega, et tahan asjast lahti saada ja kui inimene on soovinud asja, mida ma pakun, siis on ka viisakas vastata kirjale. Tegelikult viimasel ajal kui ma tahangi kiiresti asjast lahti saada, siis ma ei pane enam spunki vaid ostasse 10 sendiga müüki. Siis vähemalt tean et soovijal on kohustus järgi tulla.
Mainin ka seda, et millest teemaalgatus tekkis oli selle pärast, et üks kes soovis minult lasteriideid augustis võttis alles hiljaaegu ühendust ja ütles, et ma nüüd täna tulen kohale. Paraku olin sel hetkel maal ja ma ausalt öeldes ei vastanud enam 2 kuud hilinenud kirjale.
Tagasi üles Go down
Pallike

Postituste arv : 47

PostitaminePealkiri: Re: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   Esm Nov 26, 2012 1:46 pm

eixd kirjutas:
...Mainin ka seda, et millest teemaalgatus tekkis oli selle pärast, et üks kes soovis minult lasteriideid augustis võttis alles hiljaaegu ühendust ja ütles, et ma nüüd täna tulen kohale. Paraku olin sel hetkel maal ja ma ausalt öeldes ei vastanud enam 2 kuud hilinenud kirjale.

Tõin vaid näiteid oma aastasest spunkimise kogemustest :)
Aga nii pikka kannatust oodata (augustist novembrini!!!) minul küll pole :D Hoian asju 2 nädalat ja siis kraam jalust minema. Punkt. Kui ikka on asju vaja, siis kallis soovija- suhtle ja tee andjaga koostööd! Sellist mõtete, ridade vahelt lugemist nagu mõni soovija harrastab, ma ei valda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?   

Tagasi üles Go down

Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» The little black book.
» Hirmudega üksi
» ,,S.A.L.A.D.U.S."
» Häbipost e. kaua ma lõnga pole ostnud
» Lõngalaat - ostan, müün, vahetan (LOE ENNE POSTITAMIST!)