Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutaja lisette

Go down 
5 posters
AutorTeade
jane120

jane120


Postituste arv : 20
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : Tallinn

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 3:47 pm

Ei soovita seda isikut , kaks korda temaga probleem olnud, leppisime kokku,et tuleb asjadele järgi , ei tulnud, istusin ja ootasin teda.
Täna pidi jälle tulema, algul 3 aeg, siis pool 4, ja lõpuks 4 läbi , ja siiamaani pole, ei saa ise kuskile minna ja inimest pole ..
Väga kurb, asju tahab, aga järgi ei saa tuldud .. Sellele kasutajale ei anna mina enam midagi!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Jane120
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 3:59 pm

jane120 kirjutas:
Ei soovita seda isikut , kaks korda temaga probleem olnud, leppisime kokku,et tuleb asjadele järgi , ei tulnud, istusin ja ootasin teda.
Täna pidi jälle tulema, algul 3 aeg, siis pool 4, ja lõpuks 4 läbi , ja siiamaani pole, ei saa ise kuskile minna ja inimest pole ..
Väga kurb, asju tahab, aga järgi ei saa tuldud .. Sellele kasutajale ei anna mina enam midagi!

Te olete väga kannatlik!
Ma teen enamasti asja endale lihtsaks, kui kokkulepitud ajaks kohal ei, siis mina oma päeva sellele ei raiska. Panen uuesti pakkumisele ja küll leidub keegi parem soovija.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 4:24 pm

Minul oli temaga kord just vastupidine asi, et tema pidi mind ootama. Ma just lootsin, et tuleb natuke hiljem, kuna jõudsin täpselt või vist isegi veidi varem, aga telefon oli kogemata hääletu peale jäänud ja märkasin alles u 10 min hiljem. Nii et ta pidi vist isegi natuke väikse lapsega väljas külmetama minu pärast. Siiamaani tunnen ennast natuke süüdi. Tookord, kui õigesti mäletan, hoidis küll pidevalt ühendust sõnumite ja meili teel, et millal saaks järele tulla asjale.

Aga jah - see on hea mõte endale selline reegel paika panna, et kui kokkulepitud ajaks ei tule, ei teata ei ette, kohtumise ajal ega isegi pärast mõningast ootamist, siis teist korda ka sellega tegelema ei hakka, lihtsalt asi järgmisele soovijale anda. Muidugi jah, igasuguseid erandlikke asju võib ette tulla, aga siis inimene ka selgitab, kui tõesti oli suur probleem ja ei saanud kohale tulla.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Külaline
Külaline




kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 4:54 pm

sixxx kirjutas:
Minul oli temaga kord just vastupidine asi, et tema pidi mind ootama. Ma just lootsin, et tuleb natuke hiljem, kuna jõudsin täpselt või vist isegi veidi varem, aga telefon oli kogemata hääletu peale jäänud ja märkasin alles u 10 min hiljem. Nii et ta pidi vist isegi natuke väikse lapsega väljas külmetama minu pärast. Siiamaani tunnen ennast natuke süüdi. Tookord, kui õigesti mäletan, hoidis küll pidevalt ühendust sõnumite ja meili teel, et millal saaks järele tulla asjale.

Aga jah - see on hea mõte endale selline reegel paika panna, et kui kokkulepitud ajaks ei tule, ei teata ei ette, kohtumise ajal ega isegi pärast mõningast ootamist, siis teist korda ka sellega tegelema ei hakka, lihtsalt asi järgmisele soovijale anda. Muidugi jah, igasuguseid erandlikke asju võib ette tulla, aga siis inimene ka selgitab, kui tõesti oli suur probleem ja ei saanud kohale tulla.
Hea idee,ma olen ka mitmeid kordi niimoodi oodanud soovijat ja löpuks peale pikka ootamist lihtsalt loobunud.Mul on väike laps ja mul pole päev otsa aega oodata et kas tuleb vöi mitte.Hakkan kasutama sama süsteemi,kui järgi ei tulda,siis annan järgmisele soovijale.Vöiks siis vähemalt teatadagi kui ei taha vöi hilineb.
Igastahes minul selle kasutajaga probleeme pole olnud,alati on kohale tulnud ja ilusti asjad kätte saanud.
Tagasi üles Go down
jane120

jane120


Postituste arv : 20
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : Tallinn

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 5:02 pm

Merilin kirjutas:
sixxx kirjutas:
Minul oli temaga kord just vastupidine asi, et tema pidi mind ootama. Ma just lootsin, et tuleb natuke hiljem, kuna jõudsin täpselt või vist isegi veidi varem, aga telefon oli kogemata hääletu peale jäänud ja märkasin alles u 10 min hiljem. Nii et ta pidi vist isegi natuke väikse lapsega väljas külmetama minu pärast. Siiamaani tunnen ennast natuke süüdi. Tookord, kui õigesti mäletan, hoidis küll pidevalt ühendust sõnumite ja meili teel, et millal saaks järele tulla asjale.

Aga jah - see on hea mõte endale selline reegel paika panna, et kui kokkulepitud ajaks ei tule, ei teata ei ette, kohtumise ajal ega isegi pärast mõningast ootamist, siis teist korda ka sellega tegelema ei hakka, lihtsalt asi järgmisele soovijale anda. Muidugi jah, igasuguseid erandlikke asju võib ette tulla, aga siis inimene ka selgitab, kui tõesti oli suur probleem ja ei saanud kohale tulla.
Hea idee,ma olen ka mitmeid kordi niimoodi oodanud soovijat ja löpuks peale pikka ootamist lihtsalt loobunud.Mul on väike laps ja mul pole päev otsa aega oodata et kas tuleb vöi mitte.Hakkan kasutama sama süsteemi,kui järgi ei tulda,siis annan järgmisele soovijale.Vöiks siis vähemalt teatadagi kui ei taha vöi hilineb.
Igastahes minul selle kasutajaga probleeme pole olnud,alati on kohale tulnud ja ilusti asjad kätte saanud.

Lõpuks ikka helistas, suts enne 17.00i , aga mina olin selleks ajaks väljas juba, kaua ma ikka ootan.
Sellel inimesel leiduvad alati vabandused, kurb , :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Jane120
Külaline
Külaline




kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyNelj Mai 16, 2013 5:44 pm

kahju jh et juhtub ka nii.Mul on olnud juhuseid,kus ühe soovija järgi oodates olen jäänud hiljaks teise soovija juurde ja siis on nagu eriti mark,sest teine ju ootas.
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyReede Mai 17, 2013 6:23 pm

Pakkusin talle asju, mille soovid üleval...soovis küll, aga mitte niipalju et järgi tulla või postikulu hüvitada, vahepeal küsisin, kas huvi on ikka alles ja vastas, et ikka on, aga sinnapaika see asi jäi. Ega vägisi ei paku, kui ei taha, siis ei taha...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
jane120

jane120


Postituste arv : 20
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : Tallinn

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyReede Mai 17, 2013 7:31 pm

eestiturist kirjutas:
Pakkusin talle asju, mille soovid üleval...soovis küll, aga mitte niipalju et järgi tulla või postikulu hüvitada, vahepeal küsisin, kas huvi on ikka alles ja vastas, et ikka on, aga sinnapaika see asi jäi. Ega vägisi ei paku, kui ei taha, siis ei taha...

Novot.. Mina enam ei viitsi temaga jamada :D Seekord viskas üle tõesti.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Jane120
merian11

merian11


Postituste arv : 12
Join date : 10/09/2012
Asukoht : Tallinn, Mustamäe

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyLaup Mai 18, 2013 6:28 am

selle inimesega on minul ka pigem negatiivne kontakt. olen andnud talle asju, järgi on ka jõudnud, aga olen täheldanud, et tema on ka üks neist, kes valimatult asju küsib.
korra olid mul pakkumises mitu laste riideeset, mänguasja jne. ta soovis neid kõiki. kuna mina aga valin saajad nende profiilis kirjutatu järgi pluss isiklikum kogemus ka inimesega, siis nö ägedamad asjad andsin sinna kus arvasin neist rohkem kasu olevat. Talle aga andsin ühe mütsi ja tüdrukute velvetpüksid. Need kaks eset olid siiani mul kapis teda ootamas. üle kahe kuu kindlasti. nüüd viskasin need lihtsalt minema.
Ja talle ma enam asju ei anna ka.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=merian11
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyLaup Mai 18, 2013 7:25 am

Ei taha küll otseselt halvasti öelda antud kasutaja kohta, kuna mul otseseid probleeme pole, aga soovide poolest tundub ta ka mulle selline kuhjaja, nagu mitmed kasutajad, ehk sellest ka see, et ei ole nii suurt motivatsiooni iga asja järele õigeks ajaks minna. Ei tahakski niisama taga rääkida, aga ise tahaks sellist infot teiste kasutajate kohta teada, et kellel vaja ja kes lihtsalt kuhjab. Näiteks pusa saamise põhjenduseks "sooviksin omale kuna olen külmetunud ja oleks vaja", nagu ei oleks üldse midagi selga panna, kuigi on saanud küll džempreid ja dressipluuse. Ma ei tea, kas see on liigne tähenärimine, et nõuan siin, et kirjutataks otse, et lihtsalt meeldib vms (pole üldse vaja kirjutada), aga sellised väljamõeldud põhjendused meenutavad juba seda Helena12. Seepärast eelistan ise ka enam mitte talle anda, kuna olengi näinud, et soovib kõike ja mina kuhjamist ei poolda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Külaline
Külaline




kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette EmptyLaup Mai 18, 2013 9:41 am

Ei hakka kedagi halvustama ega näpuga näitama lihtsalt tänu sellele kasutajale olen saanud lahti suuremast osast pükstest,mis lihtsalt seisma jäänud kuid äraviskamiseks liiga korralikud.Seega mul kama kas kuhjab vöi mitte.Siiamaani pole probleeme olnud kuid jh selleks et asja saada ei pea ju alla luuletama mingeid vabandusi.Ütle lihtsalt et sooviks vöi kellele sooviks.Mina olen küsinud oma pisikesele,abikaasale vöi siis kodu jaoks.Ei hakka mingeid ulmelisi vabandusi trükkima et a la mul vaja selleks ja selleks sellele inimesele.
Eks enne asja andmist natuke ikka vaatan soovija profiili ka kuid päris otseselt selle järgi ei vali,sest mulle ei meeldi ka sellised kogujad ega kuhjajad,kes valimatult asju küsivad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutaja lisette Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja lisette   kasutaja lisette Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutaja lisette
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: