Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Postitasude laekumisest/tasumisest

Go down 
+5
Cybaramoor
sauga9a
kullake
jul4ik18
sissyk
9 posters
AutorTeade
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 8:15 am

Kaua Teie olete oodanud postitasude maksmisi?

Mul üks kasutaja [You must be registered and logged in to see this link.] lubas tasuda kuu alguses. Ei midagi. Lõpuks tuletasin talle meelde, et jätkuvalt ootan, siis sain sellise kirja:

" > >tere mulle irjutati sotsametist et järgime nädal saan raha aga tehke mis tahate mul saviu kui odata ei viitsi sest tahtjai on jupalju "

Vähe sellest, et grammatika on halb - ei kirjavahemärke ega suuri algustähti jne on veidi imelik sellist suhtumist lugeda - et tal savi.

Panin siis asja uuesti välja ja taas esitas soovi teksadele. Kuna arvasin, et äkki nüüd on võibolla suhtumine paranenud või oli eelmine kord tal lihtsalt paha tuju, siis saatsin kirja, et kui soovib, võib ikka saada. Nüüd tulevad kirjad ka tagasi.
Kuna ta aga nii aktiivselt soovib asju edasi ja on ka saajaks kinnitatud ka hiljuti, kas kõik on kenasti postitasud kätte saanud koheselt?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 2:58 pm

Aga msi ta spunki kasutaja on??
ehk on kelelgil veel temaga probleeme olnud.
Mul on ikak koheselt tasutud postikulu aga vahel olen ka kuu aega oodanud aga no inimene seletas oma situatsiooni ära ja ma olin nõus ootama.Ise ole nka vahel palunud oodata päev või kaks kuna tihti on raha vaid sulas.
Aga õnneks pole sellist asja olnud et keegi jätab maksmatta,on sattunud küll inimesi kes ütlevad et postitage ära sisi öelge palju läks kannan üle,aga minu poolt sisi konkreetne EI,enne ülekanne sisi post.kui läheb rohkem saab juurde kanda kui vähem kannan tagasi ülejäänud.
Oli ka korra kus kinnitasin inimese uueks omanikuks tahtis postiga,saatsin andmed..ja kuksil kuu aja pärast kirjutab kurjalt miks pole minuni ese jõudnud:D Küsisin inimeselt mis eset te ootate mult kui te poel ülekannetki teinud:D ja nii see inimene kadus...ei tea jh msi lootis et tasun ka postikulu ise:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 3:06 pm

Tegemist kasutajaga anks1992 . Eelmises postituses oli ka link tema profiilile spunk.ee lehel.

Ja kui inimene on viisakas ja palub ootamist, siis loomulikult ootan.
Kuid kui ütleb, et teeb selleks kuupäevaks ülekande ja seda pole ja peab ise hakkama otsima teda taga, ning siis tuleb veel vastus, et tal savi jne? Mõni hetk hiljem avaldab uuesti soovi ja kui kirjutasin teise tema kuulutuse alla, et kas soovite siis või ei, et tasuge postitasu ära, siis tuli taaskord vastus, et tema ei tea kontonumbrist midagi ja üleüldse tema seda ei taha?
No aru ma ei saa, miks avaldada soovi, kui postitasu ei kavatsegi maksta või kui reaalne soov puudub?


jul4ik18 kirjutas:
Aga msi ta spunki kasutaja on??
ehk on kelelgil veel temaga probleeme olnud.
Mul on ikak koheselt tasutud postikulu aga vahel olen ka kuu aega oodanud aga no inimene seletas oma situatsiooni ära ja ma olin nõus ootama.Ise ole nka vahel palunud oodata päev või kaks kuna tihti on raha vaid sulas.
Aga õnneks pole sellist asja olnud et keegi jätab maksmatta,on sattunud küll inimesi kes ütlevad et postitage ära sisi öelge palju läks kannan üle,aga minu poolt sisi konkreetne EI,enne ülekanne sisi post.kui läheb rohkem saab juurde kanda kui vähem kannan tagasi ülejäänud.
Oli ka korra kus kinnitasin inimese uueks omanikuks tahtis postiga,saatsin andmed..ja kuksil kuu aja pärast kirjutab kurjalt miks pole minuni ese jõudnud:D Küsisin inimeselt mis eset te ootate mult kui te poel ülekannetki teinud:D ja nii see inimene kadus...ei tea jh msi lootis et tasun ka postikulu ise:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 3:15 pm

No ma nimetaks siis seda inimest selliseks kes niisama soovib kõik mis näeb,järelikult võib vaid üht järeldada et inimene ei vaja tegelikuses neid asju nii väga.Kui sulle antakse asju ära ja veel eriti tasuta,siis oleks ikak tore kui jääd viisakaks ja räägid normaalselt.Mina oleks ausalt kuu peale saatnud sellise:)Nahaalsuses pole lõppu vist...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 3:19 pm


:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 3:41 pm

Mina ei oota kaua ,välja arvatud juhul kui tõesti inimene võtab peale soovimist paari päeva
jooksul ühendust ,s.t vastab minu kirjale ja ütleb ,millal tal on võimalik tasuda . Olen seda meelt,et kui ma saan ja tahan midagi
ära anda ,siis soovin sellest võimalikult kiiresti lahti saada ,mitte ei ladusta asju nädalaid .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
sauga9a

sauga9a


Postituste arv : 12
Join date : 17/07/2012

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 4:02 pm

Mul hoopis selline teema,et ma töötan vahetustega ja küsin mõnikord asja enne vahetuse algust.
Siis ei saa teinekord terve vahetuse jooksul arvutisse ja siis on juba kuri kiri,et te ei vastanud ja nüüd enam asja ei saa.Sedasi on päris mitu korda juhtunud.Muidugi teatud kasutajatega.
Ja teine asi veel,mis on teemaks olnud.Kõik kes palju küsivad ei ole edasimüüjad või kogujad.Mina küsin palju asju oma õdedele-vendadele ja nende lastele.
Tagasi üles Go down
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Juul 18, 2012 4:17 pm

sauga9a kirjutas:
Mul hoopis selline teema,et ma töötan vahetustega ja küsin mõnikord asja enne vahetuse algust.
Siis ei saa teinekord terve vahetuse jooksul arvutisse ja siis on juba kuri kiri,et te ei vastanud ja nüüd enam asja ei saa.Sedasi on päris mitu korda juhtunud.Muidugi teatud kasutajatega.
Ja teine asi veel,mis on teemaks olnud.Kõik kes palju küsivad ei ole edasimüüjad või kogujad.Mina küsin palju asju oma õdedele-vendadele ja nende lastele.

:) mina küll ei saa aru ,et Sinul sauga9a (vabandan ,et läksin Sina peale ) oleks kirjadele vastamisega raskusi :) Oled alati tubli kirjutaja
ja tubli postikulu kandja ja mis veel :) ka Sinu poolt antav tagasiside on vähemalt minul alati meele rõõmsaks teinud .Tore on lugeda ka kommentaari asja kohta ,mida oled inimesele andnud :) Igatahes aitähh soovimast ,minul alati hea meel anda .

Mis puutub nendesse ,kes palju küsivad ...neid saab väga kergelt välja selekteerida ...Mina annan asju soovijatele ,kes ka ise spunkis asju jagavad .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyNelj Juul 19, 2012 10:27 am

sissyk kirjutas:

Mul üks kasutaja lubas tasuda kuu alguses. Ei midagi. Lõpuks tuletasin talle meelde, et jätkuvalt ootan, siis sain sellise kirja:

" > >tere mulle irjutati sotsametist et järgime nädal saan raha aga tehke mis tahate mul saviu kui odata ei viitsi sest tahtjai on jupalju "


Ma juhtusin samuti lugema antud kasutaja profiili ja no ausalt öeldes ükskõik kui palju ma ka metsas ei käiks ja otsiks, aga selliseid seeni ma pole veel leidnud mida too neiu vist sööb, et niisugust teksti moodustada :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyNelj Juul 19, 2012 12:35 pm

õnneks mitte kaua.
Olen pannud paar korda paki nii teele, et olen ise postikulu kinni maksnud ja siis saadan inimesele teate, et pakk teel ja postikulu maksta sinna ja nii palju jne.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 37

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyReede Juul 20, 2012 3:14 pm

Kuna mul on kogemusi, et võin postikulu ootama jäädagi, ei postita ma enam enne raha laekumist.
Minu ainuke "negatiivne" spungis on saadud näiteks selliselt kasutajalt, kes ei tasunud postikulu. Teavitan soovijaid alati, et postitan esimesel võimalusel peale laekumist ja seega too pakk teele ei saanudki minna. Samas lisati kärmelt mulle sünnipäevakingituseks märk külge, et asi pole soovijani jõudnud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyReede Juul 27, 2012 11:12 am

Mul on 25 tahtjast postikulu tasunud 7 , enamik lihtsalt ei vasta emailidele , osad lubavad saata aga ei midagi

Mingi huviline tahtis vanu madratseid aga soovis et need spetsiaalselt Koeru ära tooksin , lubas siis ise läbi tulla , hoidsin 2 nädalat aga ei midagi ning läksidki jäätmejaama .

Tundub et tasuta jagamise kohapealt asi jama , kui kiiresti eest ära vaja saada ja pole kusagil hoida siis lihtsam utiili ära viia

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest EmptyKolm Okt 10, 2012 7:37 pm

Mina ootan uuelt omanikult oma meilile vastust nädal aega. Kui ta selle aja jooksul ei ole vastanud, saadan talle teate, et panen asja uuesti pakkumisele. Siin on spunkijaid, kelle suhtes olen kindel, et nad maksavad postikulu veidi hiljem (hetkel puudub vastav raha), kui olen paki teele saatnud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
Sponsored content





Postitasude laekumisest/tasumisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Postitasude laekumisest/tasumisest   Postitasude laekumisest/tasumisest Empty

Tagasi üles Go down
 
Postitasude laekumisest/tasumisest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: