Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuidas reklaamida spunk.ee-d?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyNelj Aug 02, 2012 8:56 am

Kas teie olete kutsunud inimesi spunkima, kas olete sellele kohale ja sellisele ellusuhtumisele n.ö. reklaami teinud?

See on see, millele mõtlen tihti ning murega. Ma olen oma fb seinal mitmeid kordi inimesi spunkijaks kutsunud, aga seni tulutult. Olen osadele tuttavatele personaalselt kirjutanud, käinud ja rääkinud. Ja mind kurvastab nii-niiväga, et inimesed ei võta vedu. Ma saan aru, et paljude jaoks on see liigne ajakulu, teha pilte ja suhelda, saada kokku ning saata pakke. Sellegipoolest! Olen kurb, et midagi, mis on minu arvates nii õige ja vajalik - et see ei haara teisi minu ümber.

Kas kellelgi on ideid, kuidas kaaskodanikke taaskasutamise juurde tuua, kuidas saaks paremini spunk.ee-d reklaamida?
Tagasi üles Go down
Cessu

Cessu


Postituste arv : 31
Join date : 20/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyNelj Aug 02, 2012 9:08 am

Selline negatiivne kogemus - soovitasin ka kord sõbrannale, kes kurtis, et lapsest nii palju asju üle jäänud, et pangu aga spunki üles, et kindlasti on abivajajaid. Kuid juba esimest pakki saates sai ta haledalt petta, postikulu jäi saajal tasumata (ja see ei olnud väike summa). Seega jäi see tema viimaseks spunk.ee kasutamiseks. Mis iseenesest on ju kurb. :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cessu
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyNelj Aug 02, 2012 9:28 am

Eks reklaamida saavadki tavakasutajad vaid soovitades. Ja kindlasti tuleks kohe soovitades üle rääkida ohutust pakkumisest, ehk siis kuidas kahju saamata asju saata.
  • Alati tuleb oodata ära postitasu laekumine. Olen suht algaja spunkija, kuid juba on olnud 4 kasutajat, kes postikulu küsimisel "ära kaovad" .


Samuti on mõistlik võimalusel kasutada asja saamisel SmartPosti, et vältida ka ebaausaid andjaid. Sest SmartPostiga on võimalik lihtsalt asukoht kinnitada ja saatja paneb asja teele ilma, et saaja peaks kohe postitasu maksma hakkama. Küll aga kahjuks on SmartPost kallim, kui tavapost. Võibolla oleks siinkohal Spungi meeskonnal võimalik sõlmida SmartPostiga mingi soodsam koostöö leping, kui hetkel on? Et nt postitades paki suurusega S oleks hinnakirjast nt 50 % ja suuremad pakid siis olgu sama hinnaga, nagu ikka?

Paratamatult tõi kiirelt kasvav internet ka ohtralt võimalusi petistele. Ja seega peame olema ettevaatlikud.
Omal kogemus olemas samuti Spungi kasutajaga, kus saatsin postikulu + nö nõutud sümboolse summa ja pakki ei tulnud. Tänaseks päevaks on politsei minu avaldusega lõpetanud. Kodanik on saanud karistuse trahvi näol. Küll aga on teada, et tegemist on levinud suliga ja neid avaldusi oli seal politseis tema kohta juba kümneid.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyNelj Aug 02, 2012 9:53 am

Tere,eks ole ka see saidil lahti seletamatta ,et siit saab tasuta asju aga postikulu pead ikka maksma ja sellepärast ka need uued pakkide soovijad ehk ära kaovad!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyNelj Aug 02, 2012 9:58 am

grete86 kirjutas:
Tere,eks ole ka see saidil lahti seletamatta ,et siit saab tasuta asju aga postikulu pead ikka maksma ja sellepärast ka need uued pakkide soovijad ehk ära kaovad!

Ma poleks sellega päris nõus.
[You must be registered and logged in to see this link.] Seal ju ilusti öeldud, et "Esialgu ei saa me veel pakkuda võimalust, et postikulud tasub asja eest saaja otse Eesti Postile. Seega selle variandi valikul peaks saaja tasuma postikulu saatjale, ent tulevikus leiame Eesti Posti abiga ka selles osas mugavama tee. "

Ja minu arust oleks ju igati normaalne kontakteeruda, et postikulu pole võimalik maksta. Siis juba andja saab ise otsustada, kas paneb paki teele oma kuludega või annab järgmisele. Eelkõige on asi viisakas suhtlemises. St tuleb vastata kirjadele ja rääkida ausalt.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyLaup Sept 15, 2012 4:03 pm

Minuga juhtus täna lõbus lugu.
Helistas üks spunkija, kiirustasin välja poe juurde. Läksin, vaatasin - seisab naine lapsevankriga, silmnähtavalt mitte eesti rahvusest (nagu ma olin järeldanud telefonivestlusest, et kohtun venelannaga). Nonii, teisi inimesi ligi ei paistnud... mina astusin rõõmsalt ligi ja alustasin juttu oma roostesse läinud vene keeles, et kas teie ootate pakki, spunk-värk? Ta palus korrata. Mina kordasin. Nooojah, ei olnud õige inimene ;) Küsis, et mis koht see spunk selline on, mina seletasin. Samal ajal tuli poest välja üks vanaproua ja jäi mu juttu kuulama. Mina aga märkasin eemalt autode vahelt väljumas siis inimest, kes ilmselgelt justnimelt spungi-asjadele järele tuli. Andsin asjad ära, tulin tagasi - peatas mind too vanaproua ja palus, et ma räägiksin ikka sellest asjast veel ning lähemalt. Ega ma kade ei olnud ;) Kuna meil kummalgi paberit-pliiatsit ei olnud, siis küsisin tema mobiilinumbri ja saatsin talle spungi aadressiga sms-i. Lõpuks astusin siis edasi ja peatas mind see esimene naine, kelle poole olin alguses pöördunud.. Ühesõnaga... juttu jätkus rohkem kui küll ;)))
Oli alles vahva teeme-spungile-toidupoe-ees-reklaami päev:)
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? EmptyReede Sept 28, 2012 12:09 pm

Ewka kirjutas:
Minuga juhtus täna lõbus lugu.
Helistas üks spunkija, kiirustasin välja poe juurde. Läksin, vaatasin - seisab naine lapsevankriga, silmnähtavalt mitte eesti rahvusest (nagu ma olin järeldanud telefonivestlusest, et kohtun venelannaga). Nonii, teisi inimesi ligi ei paistnud... mina astusin rõõmsalt ligi ja alustasin juttu oma roostesse läinud vene keeles, et kas teie ootate pakki, spunk-värk? Ta palus korrata. Mina kordasin. Nooojah, ei olnud õige inimene ;) Küsis, et mis koht see spunk selline on, mina seletasin. Samal ajal tuli poest välja üks vanaproua ja jäi mu juttu kuulama. Mina aga märkasin eemalt autode vahelt väljumas siis inimest, kes ilmselgelt justnimelt spungi-asjadele järele tuli. Andsin asjad ära, tulin tagasi - peatas mind too vanaproua ja palus, et ma räägiksin ikka sellest asjast veel ning lähemalt. Ega ma kade ei olnud ;) Kuna meil kummalgi paberit-pliiatsit ei olnud, siis küsisin tema mobiilinumbri ja saatsin talle spungi aadressiga sms-i. Lõpuks astusin siis edasi ja peatas mind see esimene naine, kelle poole olin alguses pöördunud.. Ühesõnaga... juttu jätkus rohkem kui küll ;)))
Oli alles vahva teeme-spungile-toidupoe-ees-reklaami päev:)

:D :D :D Tõeliselt lahe!!!
Kõige suuremat kõlapinda annab ikka meedia- tv, ajalehed-ajakirjad, raadio vast vähem. Aga see on paratamatult rahaline kulu. Nii et kõige odavam on kuulutada suust-suhu, netis sõbralistide kaudu, ehk ka paberil peatustes-kuulutuste tulbal?
Olen pea aasta juba spunkija, kuid selle aja jooksul ei ole ükski mu sõber-tuttav Spungist huvitunud :( Inimesed on ikka nii erinevad.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content





Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas reklaamida spunk.ee-d?   Kuidas reklaamida spunk.ee-d? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas reklaamida spunk.ee-d?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas avastasid Spungi?
» Kuidas suhtuda niiöelda iseküsijasse?
» Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine
» Spunk meeskond toimib veel?
» Kasutaja Spunk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: