Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Soovitule mitte järgi tulemine

Go down 
+2
berry5
Getsu
6 posters
AutorTeade
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyNelj Sept 20, 2012 12:35 pm

Tere!

Mul leidis ühe kasutajaga vahet järgnev juhtum. Tema soovis asja, mina kinnitasin teda uueks omanikuks ning saime e-kira teel kenasti kokku lepitud järgi tulemise aja ja koha. Kahjuks kasutaja kokku lepitud ajal asjale järgi ei tulnud. Kuna mul ei olnud tema telefoninumbrit, siis saatsin lõpuks uuesti talle e-kirja, et teada anda sellest, et mul ei ole võimalik teda lõputult oodata, ning annan asja järgmisele soovijale. ärgmisel päeval oli keegi mulle päeva kõige kiiremal hetkel teinud neli vastamata kõnet ning kui pärast tagasi helistasin, ei vastatud. Kodus avastasin, et ta oli mulle eelneval päeval saatnud ka e-kirja, et tema ei saanud tulla ja tuleb homme. Kuna mul ei ole võimalust pidevalt e-kirju kontrollida, ei olnud ma saanud talle teada anda, et mind pole siis koduski. Ilmselgelt ei olnud ta aru saanud minu eelnevast kirjast, milles ütlesin juba, et annan asja järgmisele soovijale. Nüüdseks on ta mulle saatnud juba veel kaks kirja teemal, et tema ikka tuleb järgi, et mis siis, et ma olen asjad teisele soovijale andnud, tema tuleb ikka järgi. Õigemini ma päris täpselt tema kirju ka enam ei mõista, kuna on võimalik, et need on äkki Google translate'ga tõlgitud. Mida ette võtta sellise kasutajaga? Mul tõesti ei ole aega ega võimalust oodata asjadele järgi inimesi, kes ei tule kokku lepitud ajal, vaid siis, kui süda lustib. Pealegi on mul kiire asjade eest ära saamisega, et jääks vähem asju kolida. Mõnes mõttes on mul kahju ja mõtlen, et äkki ikka oleksin pidanud ise kauem vastu pidama, kuid samas on mul ka hea meel, et mul on uued kindlad soovijad välja valitud.

Teie arvamust ootama jäädes

Gerly
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
berry5

berry5


Postituste arv : 18
Join date : 17/07/2012

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyNelj Sept 20, 2012 6:53 pm

Mul oli hiljuti selline juhtub,kus kokkulepitud ajaks inimene ei tulnud kohale,niigi ootasin 15min lisaks. Hiljem saatsin talle kirja,et miks ta ei tulnud ja vastuseks sain,et ta ei saanud tulla, kuna ta peab vaatama madalapõhjaga ühistransporte ja kaotas mu mobiili numbri ära. Mina, kes mul on ka laps (käru laps veel), suutsin ju küll kokkulepitud kohta minna. Igatahes andsin uue võimaluse ja pidi järgi tulema, olin kokkulepitud ajal kodus ja tema ei tulnud, ei mingit kirja ega helistamist enne seda,et ei saa tulla vms. Kirjutasin ise jälle ja nüüd loodetavasti leian asjadele uue omaniku.
Väga nõme on see,et inimene tõi pidevalt vabanduseks oma laps(ed), sesmõttes,et mul on ka laps, kuid asjadele järgi mindud või kokku saada koos lapsega ju saan küll,miks siis tema ei saa. Kõige rohkem vihale ajab mind see,et inimene oli ja on nii isekas ega võinud mulle teada anda ei meili ega telefoni teel,et ta ei saa ei jõua vms. Kui oleks märku andnud, oleksin ju arusaanud ning vahest tõesti tulebki muid asju vahele või laps jääb haigeks vms. Igatahes, seda kasutajat ma enam oma asjadele omanikuks ei lisa. Nagu mu ema ütles, et tasuta asjade eest peab võimlema!
Eelmisele postitajale: Õigesti tegid,et uue omaniku valisid, sest need,kes kaupa ikka soovivad peavad ise vaeva nägema ja huvi tundma,et see ka kätte saada, on minu arvamus. Ei saa ju nii,et tema soovib asja ja siis istub sulle nö. pähe ja teeb mis tahab ning tuleb või ei tule asjadele järgi nii nagu heaks arvab.
Uskumatu,et selliseid inimesi on, mingit elementaarset viisakust pole absoluutselt!!!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=berry5
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 21, 2012 6:49 pm

Mul samuti kogemused kahe kasutajaga.
Ühega oli analoogne - ütles, et tuleb. Püsisin kodus ja ootasin. Ei tulnud. Kuna tema telefoni mul ei olnud (küll aga olin mina enda telefoni nr talle andnud, et saaks mulle helistada), võtsin siis kätte ja kirjutasin inimesele. Vaatasin ise veel, et kasutaja oli veel paar tundi enne kokkulepitud aega aktiivselt asju Spungis soovinud.
Tuli vastus, et unustas ja võib kohe tulla. Kell oli siis kohe saamas 23. No tore nali küll. Pakkusin omalt poolt välja järgmist hommikut, kuna mul tõesti ei ole soovi öösiti asju jagada :D Väljendasin ka oma pettumust, et selline asju juhtus.
Sellepeale sain tigeda kirja, et on mul ikka jultumust ja mida ma julgen "haukuda" temaga. Et temal lihtsalt juhtus.
Ma olin ausalt üteldes hämmingus selliseid kirju saades, mis tollelt kasutajalt tulid. Edaspidi olen targem ja hoidun temast eemale.
Ja ühe teise asjaga juhtus nõnna, et kasutaja andis ilusti teada, et laps jäi haigeks ja ei saa tulla. Leppisime siis kokku, et annab teada, millal võimalus avaneb ja ma ilusti ootan. Ega mul kiiret olnud asjaga.
Ja äkki järgmisel hommikul ärgates avastasin, et mitu vastamata kõnet nii 8-9 paiku ja sõnum, et tema nüüd minu kandis ja tuleks asjale järgi. Kuna olen lapsehoolduspuhkusel ja tööl ei käi, siis öösiti hoian ikka telefoni hääletu peal. Ja ärkan siis, kui lapsedki või siis, kui on kokku lepitud aeg. Siis tõesti ei märganud läbi une kohe telefoni vastu võtta. Ärgates ja nähes , helistasin kohe inimesele tagasi. Selleks ajaks oli ta juba lahkunud ja väljendas oma pettumust, et ma vastu ei võtnud.
Nojah. Vabandan, et ei ole tõesti kogu aeg valvel telefoni ääres. Oleks teadnud, oleksin eeskujulikult valves olnud ja oodanud :) Pannud ka äratuse ja muu vajaliku valmis. Aga selleks oleks vajalik teada. Mõtete lugejaks ma pole veel saanud kahjuks.

Seega kallid kasutajad - kui Te ei saa või ei viitsi asjadele järgi minna, siis teavitage ka andjat. Lihtne viisakus. Te ei osta asju, vaid Teile antakse need tasuta.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 21, 2012 8:57 pm

lubadustest mittekinnipidamine on üldiselt massiline ja kui keegi lubab tulla siis võid rahumeeles kohust ära minna sest nagunii keegi välja ei ilmu

aga on ka sõnapidajaid spunklasi , mina olen oma silmaga näinud 2
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
Neiuu

Neiuu


Postituste arv : 35
Join date : 16/07/2012
Age : 32
Asukoht : Finland,Oripää

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 21, 2012 9:22 pm

Minul oli ükskord selline juhus , et inimene lubas asjadele järele tulla esmaspäeval või teisipäeval , et pidi siis helistama , ei tulnud kedagi . Ja siis laupäeval helistas , et tere ma tulin nüüd asjadele järele , olen maja ees . Ei no väga tore küll , et inimene arvab , et ma koguaeg kodus istun ja ootan millal tullakse , tookord tal lihtsalt vedas , et kodus olin .
Väga nõme on nii kui lubatakse tulla ja siis lihtsalt ei ilmuta kohale ja oota nagu loll . Ise olen alati helistanud kui on juhtunud , et ma ei saagi minna mingil põhjusel . Nii palju viisakust võiks ikka igal inimesel olla .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Neiuu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyPüh Sept 23, 2012 11:47 pm

Neiuu kirjutas:
Minul oli ükskord selline juhus , et inimene lubas asjadele järele tulla esmaspäeval või teisipäeval , et pidi siis helistama , ei tulnud kedagi . Ja siis laupäeval helistas , et tere ma tulin nüüd asjadele järele , olen maja ees . Ei no väga tore küll , et inimene arvab , et ma koguaeg kodus istun ja ootan millal tullakse , tookord tal lihtsalt vedas , et kodus olin .
Väga nõme on nii kui lubatakse tulla ja siis lihtsalt ei ilmuta kohale ja oota nagu loll . Ise olen alati helistanud kui on juhtunud , et ma ei saagi minna mingil põhjusel . Nii palju viisakust võiks ikka igal inimesel olla .




Teil on ikka eriti kergelt ja lihtsalt läinud.
Ootan põhimõtteliselt kuu aega mõnda inimest asjade järgi. Pole lihtsalt aega postiga saata. Ja smartpost ei kõlba.
Ootan veel par päeva, eks näis mis siis saab
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyEsm Sept 24, 2012 9:15 am

Mõnel meist on siis küll eriti hea kannatus (heas mõttes). Mind sunnib asjadele järgi tulijaid tagant torkima tõsiasi, et tänasest hakkan enda asju kolimiseks kokku pakkima ja kui kõik hästi läheb, siis nädalavahetusel vahetan elukohta, kuid ma lihtsalt ei soovi ära antavaid asju endaga uude koju kaasa vedama hakata. Nüüd andsin samale inimesele uue võimaluse järgmiste asjade näol, kuid juba temapoolne vastuskiri ei süstinud minusse eriti palju usku. Eelmine nädal suutis ta vist isegi õige koha Pelgulinnas üles leida, kui mind kodus ei olnud, ja nüüd oli ta mulle kirjutanud midagi teemal, nagu ma elaks Tondil. Ma tõesti loodan, et ta mängib nii rumalukest, mitte ei ole ka tegelikult selline. Ma saatsin talle vastuseks palve vaadata asukoht kaardilt üle. Esimest korda minu elu jooksul, kus jääb mulje, et inimene ei suudaks kohale jõuda ka siis, kui talle saata veebilink asukohakaardi, bussigraafiku ja kirjeldavate juhistega kohale jõudmiseks. Mul mees lohutas mind, et tema on taolisi inimesi ka varemalt kohanud ja selliseid pidavat ikka üllatavalt palju olema. Tema nimetavat seda õpitud abituseks. :S

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyNelj Sept 27, 2012 10:51 am

nagu ma elaks Tondil.


Ära üldse räägi.
Meil oli viimane kord päris tükk tegemist, et sinu juurest minema saada. Ei saa autoga siit ega sealt välja. Jube segapundar
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 28, 2012 11:51 am

ingrid169 kirjutas:
Ära üldse räägi. Meil oli viimane kord päris tükk tegemist, et sinu juurest minema saada. Ei saa autoga siit ega sealt välja. Jube segapundar


? :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 28, 2012 12:11 pm

Getsu kirjutas:
ingrid169 kirjutas:
Ära üldse räägi. Meil oli viimane kord päris tükk tegemist, et sinu juurest minema saada. Ei saa autoga siit ega sealt välja. Jube segapundar


? :)


See küsimärk sobib nagu rusikas silma auku.
Vabanda ajasin kasutaja Neiuuga segamini
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine EmptyReede Sept 28, 2012 4:21 pm

Ei ole hullu. Ega me Geity'ga iseenesest väga kaugel hetkel veel teineteisest ei elagi. Ise elan Pelgulinnas Roo tänaval ja siia tulek või siit minek võib samuti veidi keerutamine olla tänu Kolde pst. ühesuunalisusele. Mind ennast paneb muigama see, et minu kolimine on praeguseks küll veidi venima jäänud ja nüüdseks loodan asjaga järgmise nädala lõpuks ühele poole saada (sama mõtet olen juba kaks nädalalt mõelnud), kuid kui ma oma "muti-urgu" Kristiinesse kolin, ei oska ma enam ise ka päris täpselt tulejatele selgitada, kuhu tulla. :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
Sponsored content





Soovitule mitte järgi tulemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitule mitte järgi tulemine   Soovitule mitte järgi tulemine Empty

Tagasi üles Go down
 
Soovitule mitte järgi tulemine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kadedus asjade mitte saamisel
» Mille järgi valite?
» Postikulu ülekandmine oma suva järgi
» Mille järgi valite saajat?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: