Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Huvitavaid artikleid taaskasutusest

Go down 
4 posters
AutorTeade
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyKolm Sept 19, 2012 9:36 am

Suurepärane artikkel bioneeris sellest, kuidas paljude inimeste arvates on heategevus see, kui antakse ära kasutuskõlbmatuid esemeid:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyNelj Sept 20, 2012 2:36 am

Kahjuks on see tõesti nii nagu kirjas ja mitte ainult meil. Ka välismaalt abina tulnud riiete- jalatsite hulgas on tõelist prügi. Olen ise näinud:(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyPüh Sept 23, 2012 11:48 pm

[quote="roheline"]Kahjuks on see tõesti nii nagu kirjas ja mitte ainult meil. Ka välismaalt abina tulnud riiete- jalatsite hulgas on tõelist prügi. Olen ise näinud:([/quot


Tegelikult oleneb täiesti kohast ja riigist, kus see abi tuleb. Igast riigist ei tule ainult prügi
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyEsm Sept 24, 2012 11:58 am

[quote="ingrid169"]
roheline kirjutas:
Kahjuks on see tõesti nii nagu kirjas ja mitte ainult meil. Ka välismaalt abina tulnud riiete- jalatsite hulgas on tõelist prügi. Olen ise näinud:([/quot


Tegelikult oleneb täiesti kohast ja riigist, kus see abi tuleb. Igast riigist ei tule ainult prügi

Loomulikult. Ma ei mõelnudki seda, lihtsalt olen paar korda juhtunud nägema, mis kristlased Eesti lastele saatsid.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyNelj Okt 11, 2012 10:01 am

igatahes kui abi vajad anna teada, hetkel küll on tervise jamad , aga nendega saab mingil ajal ühele poole:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
Külaline
Külaline




Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest EmptyKolm Mai 29, 2013 7:06 pm

Seda lugedes tuli meelde,kuidas olen päris palju kuulnud ütlust et Humas müüdavad riided on viimased kaltsud.Siin vaidleks vastu,sest olen ise leidnud Humanst väga ilusaid ja korralikke riideid.Viimati ostsin lapsele armsad Nike-i dressikomplekti,oli väga kena ja korralik ja kui tuttavale näitasin,küsis imestunult et kas ma ostsin need E-Butiigist.Kes viitsib otsida,leiab sealt väga ilusaid asju.:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavaid artikleid taaskasutusest   Huvitavaid artikleid taaskasutusest Empty

Tagasi üles Go down
 
Huvitavaid artikleid taaskasutusest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: