Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Pöidla panek

Go down 
+30
Snowfox25
TIIB1
Merily34
berry5
Tuusenka
Tommyboy
Cybaramoor
Liblikatolm
treksek
bluedragon24
triibik
Piziassu
sixxx
KailiK
eestiturist
kiska66
katikv
sipelgaplixs
loomu
Angela
annilisette
v11u
kullake
nipitiri
grete86
kalleb
mimimi
Administraator
roheline
ingrid169
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyReede Mai 31, 2013 11:27 am

Vabandan kui midagi sassi ajasin,mul esimene kord.Kirjutasin teile küll kirja [You must be registered and logged in to see this link.],ma loodan et oli öige aadress.Mis puutub kasutajanimesse siis jh mul on kasutaja bluedragon24.Kohe muudan ära.
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyReede Mai 31, 2013 11:29 am

Merilin kirjutas:
Vabandan kui midagi sassi ajasin,mul esimene kord.Kirjutasin teile küll kirja [You must be registered and logged in to see this link.],ma loodan et oli öige aadress.Mis puutub kasutajanimesse siis jh mul on kasutaja bluedragon24.Kohe muudan ära.

Aadress on küll õige jah, huvitav, et Teie kiri siis kohale ei ole jõudnud. ?! Aga igastahes on asi korras ja pöidlad eemaldatud. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyReede Mai 31, 2013 11:41 am

Suured tänud:)Tegin nüüd oma konto ka korda,panin nüüd öige kasutajanimega.
Tagasi üles Go down
triibik




Postituste arv : 16
Join date : 17/07/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyLaup Juul 06, 2013 12:40 pm

sixxx kirjutas:
Aga kas sa talle meelde tuletasid? Kui ta sind päriselus tänas, siis võis lihtsalt ununeda see elektrooniline pöial, ei tundu enam oluline. Need, kes Spunkis väga aktiivsed tegijad (eriti just äraandjana) pole, ei saagi ilmselt aru, kui oluline see neile on, kes aktiivsed on :). Nii et ehk ei tasugi kohe solvuda, vaid algul lihtsalt meelde tuletada :).

Kirjutasin jah, ja palusin viiakalt Spungi lehel ära märkida, et on kauba kätte saanud, kuid mingit tulemust siiani ei ole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=triibik
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyLaup Aug 17, 2013 8:53 pm

Mõtlesin küsida nõu...olen veidi endast väljas punase pöidla pärast! Kas on õiglaselt pandud?
Tegemist siis järgmise situatsiooniga. Kinnitasin inimese korraliku mahuka koti omanikuks. Palus ajapikendust üle nädala, mis siis ikka, loomulikult olin nõus. Kui tuli sobiv aeg pakke tegema hakata, tuletasin meelde, maksis koheselt! Pakkisin mina siis pakikesi, tütreke samal ajal askeldas minu läheduses :)! Suutis siis sellel kotil lukukelgu ära tõmmata ja mina seda enam parandada ei saanud. Kirjutasin kohe nn uuele omanikule, mis juhtus. Tema ei soovinud enam seda kotti ja nii nagu lubasin, kandsin kohe ka postikulude summa tagasi. Vabandasin väga ja tema arvas, et pole hullu, juhtub! Ja nädal hiljem tuli temalt punane pöial! Minu viga oli vist, et unustasin kuulutuse kustutada! Kas peate seda õiglaseks punaseks pöidlaks või julgen paluda adminnidel see eemaldada? Pole ju tegelikult mingi eriline probleem, aga ma olen nii nördinud, kui seda pöialt vaatan :)!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyLaup Aug 17, 2013 9:20 pm

Muidugi palu eemaldada! See pole ju kauba kirjelduse ega kättesaamisega seotud probleem, vaid nn force majeure. Ise laseksin küll eemaldada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Aug 18, 2013 11:20 am

Muidugi palu see eemaldada,see ju täiesti ebaöiglaselt pandud.Teine asi oleks ju olnud kui poleks saajale öelnud mis juhtus aja pärast oleks avastanud aga milleks siis punane näpp panna,sai ju oma postiraha ka tagasi.
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Aug 18, 2013 12:39 pm

v11u kirjutas:
Mõtlesin küsida nõu...olen veidi endast väljas punase pöidla pärast! Kas on õiglaselt pandud?
Tegemist siis järgmise situatsiooniga. Kinnitasin inimese korraliku mahuka koti omanikuks. Palus ajapikendust üle nädala, mis siis ikka, loomulikult olin nõus. Kui tuli sobiv aeg pakke tegema hakata, tuletasin meelde, maksis koheselt! Pakkisin mina siis pakikesi, tütreke samal ajal askeldas minu läheduses :)! Suutis siis sellel kotil lukukelgu ära tõmmata ja mina seda enam parandada ei saanud. Kirjutasin kohe nn uuele omanikule, mis juhtus. Tema ei soovinud enam seda kotti ja nii nagu lubasin, kandsin kohe ka postikulude summa tagasi. Vabandasin väga ja tema arvas, et pole hullu, juhtub! Ja nädal hiljem tuli temalt punane pöial! Minu viga oli vist, et unustasin kuulutuse kustutada! Kas peate seda õiglaseks punaseks pöidlaks või julgen paluda adminnidel see eemaldada? Pole ju tegelikult mingi eriline probleem, aga ma olen nii nördinud, kui seda pöialt vaatan :)!

Eemaldasin ära! :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Aug 18, 2013 4:41 pm


Eemaldasin ära! :)[/quote]

Oii, aitäh! :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 9:16 am

Olen hetkel šokis.
Inimene kinnitas smartposti ära 6. september 2013. a. 19:53:35 ja punase pöidla pani 07.09.2013 21:01!!!!
Kas ma oleks pidanud lennukiga selle paki talle kohale viima või????
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 10:32 am

Imelik arusaamine mönel sellest Smartpostist,et kui oled ära kinnitanud siis peab teatud aja jooksul saabuma kaup.Önneks siiamaani köik oma kaubad kätte saanud,kuigi vaghel möni postitus vöib natuke venida,sest mul on ka elu ja vöib tulla ootamatuid asju,ei jookse tulistjalu postitama,samas olen ka ise olnud kannatlik kaupa oodates.:)
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 10:36 am

Sönastasin natuke valesti,mötlesin seda et peale kinnitamist peab soovitud asi olema kohal minutitega,vahet pole kus eestimaa otsas elad.
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 10:38 am

See võis tal näpukas ka olla. Alati kui ma millegi omanikuks saan ja lähen automaati kinnitama, siis liigun sel lehel väga ettevaatlikult ringi, et jumala eest näppude pihta ei läheks :)

Kui aga juhtuks, siis saadaksin andjale ikka vabandava teate, et selline asi juhtus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 10:46 am

Kui oleks näpukas, siis oleks ju kohe olnud, mitte ööpäev hiljem... ja oleks ka kohe vabanduskirja saatnud.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyPüh Sept 08, 2013 1:09 pm

treksek kirjutas:
Olen hetkel šokis.
Inimene kinnitas smartposti ära 6. september 2013. a. 19:53:35 ja punase pöidla pani 07.09.2013 21:01!!!!
Kas ma oleks pidanud lennukiga selle paki talle kohale viima või????

Kunagi oli siin juhus, kus saaja pani punase lihtsalt seetõttu, et ei tahtnud seda asja enam saada. Mõni lihtsalt ei saa aru, mille eest neid näppe visatakse.
Ma pöörduksin punase näpu viskaja poole selgituse saamiseks ja adminnide poole punanäpu kustutamiseks.
Maailm on kirju nii kirju, kuid spunk.ee-s mõjub mõnusalt vaid roheline.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyEsm Sept 09, 2013 6:06 pm

Kirjutasin kohe pöidla panejale - ei mingit vastust, nüüd juba 1,5 päeva möödunud. Kirjutasin ka probleemist täna hommikul infosse, aga hetkel ka sealt ei mingit vastust, loodan, et adminnid siiski lahendavad probleemi soodsalt.
Tagasi üles Go down
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyTeis Sept 10, 2013 7:55 am

Pöial eemaldati - tänud eemaldajale. Panija pole ikka ühendust võtnud.
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyKolm Okt 02, 2013 7:39 am

Tänud modele, et ta kogemata pandud valet värvi pöidla ära muutis. Kasutaja, kes selle pani, oli väga õnnetu - üritas ise pool päeva asja muuta. Lõpuks helistas mulle ja isiklikult vabandas. Veelkord aitäh modele, et ta võttis vaevaks see asi ära parandada. Kogemata punase pöidla panek võib ka panijat ennast negatiivselt mõjutada - pärast ei julge võibolla keegi talle midagi enam anda, kartes punase pöidla vastu saada. Seepärast jätaksin ka selle kasutaja kasutajanime siin avalikustamata. Lõpp hea, kõik hea!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyTeis Okt 15, 2013 1:36 pm

Ei teagi mida teha enam.Minul oli üks soovija,kes soovis riideid ja seda suuremas koguses.Pakkisin kiirelt koti kokku,aga kogemata unustasin paar väiksemat asja lisamata ja selle eest sain kohe punased näpud.Kirjutasin saajale vabandava kirja ja kuna soovija kinnitas smartposti ühel saama jäänud asjal.Pakkisin asjad kokku ja panin smarti aga kui asjad juba postis,vaatasin et JÄLLE olin saanud punased näpud.Saatsin tänava kirja näppude eest ja ütlesin et panin soovitud asjad posti.Vastuseks sain et saaja enam ei soovi asju kuna ei saa pakke välja osta teatud pöhjustel.Kirjutas et oli mulle saatnud ka vastava kirja aga mulle pole küll ühtegi taolist kirja tulnud.Nüüd olen segaduses.Soovija asju ei taha,aga mul ilutseb 5 punast näppu.Kas modekad saaks nendega midagi ette vötta?
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyKolm Okt 16, 2013 6:04 am

bluedragon24 kirjutas:
Ei teagi mida teha enam.Minul oli üks soovija,kes soovis riideid ja seda suuremas koguses.Pakkisin kiirelt koti kokku,aga kogemata unustasin paar väiksemat asja lisamata ja selle eest sain kohe punased näpud.Kirjutasin saajale vabandava kirja ja kuna soovija kinnitas smartposti ühel saama jäänud asjal.Pakkisin asjad kokku ja panin smarti aga kui asjad juba postis,vaatasin et JÄLLE olin saanud punased näpud.Saatsin tänava kirja näppude eest ja ütlesin et panin soovitud asjad posti.Vastuseks sain et saaja enam ei soovi asju kuna ei saa pakke välja osta teatud pöhjustel.Kirjutas et oli mulle saatnud ka vastava kirja aga mulle pole küll ühtegi taolist kirja tulnud.Nüüd olen segaduses.Soovija asju ei taha,aga mul ilutseb 5 punast näppu.Kas modekad saaks nendega midagi ette vötta?

Hei,. Ma juba korra eemaldasin need punased pöidlad. Vaatan, et ta eile uuesti pannud. :S Soovitan kuulutused kustutada või kasutaja "spunk" omanikust eemaldada. Eemaldasin pöidlad hetkeseisuga uuesti.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyKolm Okt 16, 2013 1:04 pm

Aitäh.Enam sellise inimesega tegemist ei tee:((
Tagasi üles Go down
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyKolm Okt 23, 2013 3:17 pm

Võibolla olen paranoiline, aga mulle tundub, et kasutaja "spunk" ja "helena12" taga on sama isik.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyNelj Okt 24, 2013 9:51 pm

Cybaramoor kirjutas:
Võibolla olen paranoiline, aga mulle tundub, et kasutaja "spunk" ja "helena12" taga on sama isik.
Ei usu. Neil ikka päris erinev kirjastiil ja üks on ju teiselt asju küsinud, ei usu, et jälgede segamiseks viitsiks seda teha, seda enam, et mingile vanale ammu ära anda olnud asja juures, kuhu keegi nagunii enam ei vaata.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyReede Okt 25, 2013 3:22 pm

Ei ole,2 erinevat inimest on:)
Tagasi üles Go down
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 EmptyLaup Okt 26, 2013 1:37 am

Irww..igalpool näete Helena 12 :D Omal elu polegi ?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Sponsored content





Pöidla panek - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pöidla panek   Pöidla panek - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pöidla panek
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: