Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Passiivsus

Go down 
+7
v11u
Liblikatolm
krispik
vitamiin
sirios
mimimi
Triibu14
11 posters
AutorTeade
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Passiivsus   Passiivsus EmptyTeis Nov 18, 2014 11:48 am

Huvitav, millest võib olla tingitud viimaste aegade Spungi passiivsus?
Nii pakkumisi kui ka soovijaid on väga väheks jäänud. Mõni aeg tagasi anti viimase nädala jooksul 300+ eset ära, nüüd aga vaevu 50+.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyTeis Nov 18, 2014 1:59 pm

Minu arvamus selle kohta:
1. osad spunkijad hoiavad asju väga kaua pakkumisel ja siis kaotavad soovijad pakkumise silmist;
2. osad unustavad, et spunkisid üldse;
3. pakutavat asja pole vaja;
4. hoitakse raha (saatekulu) jõuludeks;
5. paljud ei taha saatmisega tegeleda jääb asi kätte jne...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sirios

sirios


Postituste arv : 14
Join date : 17/07/2012
Age : 44
Asukoht : Harjumaa, Jõelähtme vald

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyTeis Nov 18, 2014 8:42 pm

Mina arvan, et asi on pigem teistes sotsiaalmeedia kanalites. Peamiselt siis Facebookis. Ise kustutasin FB konto küll 3 a tagasi ning päris täpst olukorda ei tea, aga olen aru saanud, et sinna on tekkinud mitmeid tasuta jagamise, vahetamise ja ka ostu-müügi gruppe jms.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sirios
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyKolm Nov 19, 2014 9:16 pm

Eks suvi ja sügis kiire aias rügamise aeg:) Väike hingetõmbepaus ja läheb jälle uue hooga lahti, arvan ma. Eks see andmine käibki perioodiliselt ilmselt ka ilma aiatöödeta. Kui tihti siis ikka suurpuhastust ja inventuuri teed.
Tagasi üles Go down
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyNelj Nov 20, 2014 9:32 am

Ütlen ausalt, et mina olen leidnud endale mugavama viisi, kuidas oma korralikest asjadest lahti saada - panen kompsu kokku ja viin kõik korraga Tartus uuskasutuskeskusesse. Spunkis asjade pakkumine on ühele tööinimesele siiski teatud mõttes ajakulu ja kui saab osaks ka mõni negatiivne kogemus, siis see tõmbab indu maha. Pealegi tundub, et hakkab vist tekkima asjade (eriti riiete) üleküllus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyPüh Nov 23, 2014 5:49 pm

Minul on toanurka kogunenud jälle kuhjaga üleliigseid asju, kuid seoses lähenevate jõuludega (= palju tööd) lihtsalt pole aega pildistada ja pakke postitada - hea kui jõuan poodi söögi järgi minna :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyPüh Nov 23, 2014 10:09 pm

Riiete osas tõesti tundub, et huvi on vähenenud! Samas kosmeetika jms on endiselt popp :)! Isiklik kogemus ütleb, et kui oled sattunud mitmeid kordi "vale" kasutaja otsa, ei viitsi kohe tükk aega sellega tegelda! Ja kui juhtub olema lähedal koht, kuhu kotiga mittevajalukku kraami viia, siis olgem ausad, see lihtsam variant, kui pakke vorpida ja saata ja oodata, kas ka pakk välja võetakse, kas inimene ka rahul või tuleb hoopis punane pöial jne. Sellele vaatamata on (vähemalt minul) tekkinud mitmeid usaldusväärseid spunkijaid ja tänu neile ikka pakin ja sõidan ja tunnen sellest tegevusest ka rõõmu :)!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
totukene19

totukene19


Postituste arv : 11
Join date : 20/07/2012
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: mina arvan   Passiivsus EmptyEsm Nov 24, 2014 2:54 pm

Pigem ongi asi ajas ja aja planeerimises. Mul endalgi on juba terve hulk asju kogunenud ja enamusest pildidki tehtud aga vot spunki ülesse pole jõudnud panna. Olen küll iga päev mingi aja arvuti taga kuid see aeg kulub olulisematele asjadele ja kuulutuste lisamiseks tuleb ikka lisaaega varuda.
Eks nüüd on jõulud tulekul, vb läheb ka spunkimine aktiivsemaks, sest siit on vahest päris häid kingimõtteid saada. Või siis peale jõule, kui suuremad toimetused on tehtud ja tempo jälle rahulikumaks läinud.
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyEsm Dets 01, 2014 5:26 pm

Jah, ise ka nüüd vaatsin siia ikka üle päris pika aja. Leidsin aasta lõpuni ajutise töö ning siis kodus pole üldse aega midagi teha. Endal ka asjad seisavad kuid kui arvutis olen, siis muud asjad ikka enne. Eks järgmisel aastal on jälle rohkem aega, siis jälle kodune ja pühad läbi, pole ajaga midagi peale hakata. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyReede Dets 12, 2014 9:35 pm

Minu puhul ka ajaplaneerimises asi. Mõne asjad ikka on üle ja ehk selle mõne asja pildistamiseks isegi leiaks nädala jooksul hetke aega, aga ei jaksa kohe kuidagi tegeleda selle hilisema kättetoimetamisega ehk siis kokku leppimisega, kuidas järele tulla saab. Minu graafik on nii kaootiline ja tihe, et ei taha panna endale kohustust mingil kindlal ajal kodus olla. Tunduks ka tobe ikkagi postiga saatmist peale suruda, kui ise samas linnas elan, seda enam kui asjad ei ole nii suure väärtusega.

Kahtlustan ka, et eelkõige on vähene aktiivsus sellest, et inimesed on Facebooki gruppidesse üle kolinud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
sipsik




Postituste arv : 9
Join date : 17/02/2014

Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus EmptyPüh Jan 11, 2015 11:21 pm

Eks see spunkimine võtab jah omajagu aega ja vaeva. Mõni ei vasta kirjadele, teisega venib asi nädalaid. Tõesti on lihtsam asjad viia uuskasutuskeskusesse, vabasse poodi, raamatukokku, anda tuttavatele jne. Ära ei viska küll midagi kasutuskõlblikku.

Asjade küsimine on ka nii ja naa. Mõned varjavad asjade defekte ja teevad pildi nii, et seda sealt näha pole. Vahel ei vasta pilt äraantavatele esemetele s.t pärast on asju hoopis vähem kui pildil oli. Riiete kirjeldusse ei viitsita alati värvust ega suurust märkida. Pildilt paistab asi tihti teist tooni. Osad andjad aga kustutavad lihtsalt kuulutuse ja ei annagi asja kellelegi, kuigi soovijaid on palju. Mõned panevad kuulutuse juurde liiga suure smartposti kapi, kuigi asi mahub ilusti ka väiksemasse kappi. Kas see on lohakus või mis? Äkki mõnel on lihtsalt kade meel asja nii odavalt ära anda? Näiteks jäi viimati silma, et antakse ära arvutikott ja kapi suuruseks on L!!! Tühi arvutikott mahub ju väiksemasse kappi ära. Kasutaja mairily muidugi tahab jälle, kuigi tal tihti vist pole raha paki väljaostmiseks, aga seda enam peaks ta ju vaatama, mis see maksma läheb, mitte mõtlematult kõike võimalikku kokku ahnitsema.

Praegu on jah spungist väike paus, eks vahepeal ikka viskan pilgu peale, mis siin toimub ;)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Passiivsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Passiivsus   Passiivsus Empty

Tagasi üles Go down
 
Passiivsus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: