Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda

Go down 
+12
annilisette
Getsu
Cessu
Neiuu
Angela
berry5
kiska66
Pallike
Administraator
ingrid169
kalleb
mimimi
16 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyTeis Aug 21, 2012 11:46 am

Austet kasutaja dianar!
Soovisid minult saada fööni. Saatsin selle teele SmartPostiga 27.07.12. Sina aga pole senini (tervelt kuu aja jooksul!) suvatsenud järgi minna! Sind on taga otsinud SmartPosti teenindusosakond mitmeid kordi - helistanud sulle, kirjutanud sulle. Oled korra paki hoidmist palunud pikendada ja siis ikka järgi minemata jätnud. Oleksid ju võinud enne teada anda, et sa ei taha seda pakki!
Täna, 21.08.12, helistas SmartPosti meeldiv neiu mulle ja andis teada sinu käitumisest. Kole lugu! Küsiti, kas tahan pakki tagasi, no ma loobusin sellest, sest ei hakka oma fööni uuesti ise välja ostma kuna mul ei ole seda vaja.
Mul on kahju, et ma sinu saajaks valisin ja kahju sellest, keda ei valinud.
Nüüd, tänu sinule, läheb mu saadetis utiliseerimisele...
Vot siis, milline tulemus on andmisrõõmul!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyKolm Aug 22, 2012 8:20 pm

jah tõesti imelik tegelane
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Järgmine musta nimekirja persoon:   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyTeis Sept 04, 2012 11:09 am

anks1992 (Angela800@hot.ee) jätab pakid automaadist välja ostmata, talle ma küll ei usalda enam saata! Andja teeb heateo ja anks1992 lihtsalt mõnitab - tahab ja ei taha ka.
Minult soovis ta saada fotokat, millest ta loobus alles siis, kui see oli jõudnud juba Saare Selveri automaati. Liiga hilja loobuda! Pakk läheb jälle utiliseerimisele.
Ei maksa tahta asju hetke ajendil! Mina olen teinud paki teele panemiseks kulutusi heast tahtest: eseme pakkinud, ekstra selle pärast linna sõitnud (elan 15 km eemal), et pakk posti panna ja jäänud ootama infot eseme kätte saamise kohta ja võta näpust, jällegi otsib Smartposti klienditeenindus Spunk.ee pakisaajat taga!
Mina kardan küll, et selliste inimeste pärast lõpetab Smartpost lõpuks teenuse osutamise...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyTeis Sept 04, 2012 8:02 pm

jah , palju toredaid inimesi
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Sept 07, 2012 7:52 pm

mimimispunk kirjutas:
anks1992 (Angela800@hot.ee) jätab pakid automaadist välja ostmata, talle ma küll ei usalda enam saata! Andja teeb heateo ja anks1992 lihtsalt mõnitab - tahab ja ei taha ka.
Minult soovis ta saada fotokat, millest ta loobus alles siis, kui see oli jõudnud juba Saare Selveri automaati. Liiga hilja loobuda! Pakk läheb jälle utiliseerimisele.
Ei maksa tahta asju hetke ajendil! Mina olen teinud paki teele panemiseks kulutusi heast tahtest: eseme pakkinud, ekstra selle pärast linna sõitnud (elan 15 km eemal), et pakk posti panna ja jäänud ootama infot eseme kätte saamise kohta ja võta näpust, jällegi otsib Smartposti klienditeenindus Spunk.ee pakisaajat taga!
Mina kardan küll, et selliste inimeste pärast lõpetab Smartpost lõpuks teenuse osutamise...


Tean mis tunne see on. Minul sama kasutajaga probleem. Soovis lapsele üht body, suurus 100. Sain ilusti pakitud (kinkekoti sees veel) ja teele saadetud. Panga lehel vaatasin, et raha on tulnud üle, aga otsest summat ma koheselt ei vaadanud (see jah minu viga) ja panin paki teele. Postikulu läks aga rohkem kui tema saatis.
Kirjutasin et palun tasuda võlgu olev summa, ja kujutate ette mida ma vastuseks sain, et tal polegi enam ei konto numbrit ega mulle võlgu olevat 0.50 senti.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyKolm Sept 12, 2012 5:04 pm

üldiselt on too soome posti (smartposti) teenus suht jama

mul juhtus näiteks mõned päevad tagasi selline juhus et tegin paki , lõikasin kasti täpselt mõõtu (oli täpselt 12 cm)

ja pakki saatma minnes selgus jama et sisse ei mahu -ilmselt oli antud boks vägeke väiksem kui ette nähud või ma ei tea milles see probleem oli , igaljuhul oli 2.69 eur ära makstud sest muidu kapiust lahti ei teinud

no igaljuhul sai kodus lõigatud 2 cm veel maha ja uuesti makstud ning pakk mahtus järgmisesse kasti kenasti, jäi isegi 2 cm loksuma

õnneks lubati anti klienditeenindusest sõbralik lubadus 2.69 tagasi pangaarvel saata , see pidi ainult 30 päeva aega võtma

eks siis 30 päeva pärast helistan neile kui pole laekunud
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyNelj Sept 13, 2012 8:08 am

kalleb kirjutas:
mul juhtus näiteks mõned päevad tagasi selline juhus et tegin paki , lõikasin kasti täpselt mõõtu (oli täpselt 12 cm) ja pakki saatma minnes selgus jama et sisse ei mahu -ilmselt oli antud boks vägeke väiksem kui ette nähud või ma ei tea milles see probleem oli , igaljuhul oli 2.69 eur ära makstud sest muidu kapiust lahti ei teinud

Minul oli sarnane juhtum, aga saatsin pakki läbi spunk.ee süsteemi, postikulu tasumisega saaja poolt. Pakk oli kodus üle mõõdetud, oli täpselt 12 cm., aga kappi ei mahtunud. No mul oli pakke rohkem, ma siis seda pakki ära ei saatnud veel (saatmise tühistamine sama uksekoodi sisestamisel) ja panin vahepeal teise paki teele, siis proovisin selle ühega sama ja õnneks avanes hoopis teine uks, oli küll ka see väike kapp, aga sinna sain oma esimese paki ilusasti pandud - et jah, mõned kapid on neil õigevähe väiksemad, kui peaksid.
Aga Teil oli loomulikult teine juhtum, kus ise postikulu tasusite ja seda enne kapiukse avanemist. Selline asi teeks küll hinge päris täis.
Tagasi üles Go down
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyKolm Sept 26, 2012 10:43 pm

igaljuhul on antud intsidendist smarposti mittestandardse pakiga möödunud 15 päeva ning raha tagastatud pole , no ootame selle 30 ära ,ma usun et ka selle aja jooksul midagi ei tagastata
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyNelj Sept 27, 2012 9:40 am

mimimispunk kirjutas:
anks1992 (Angela800@hot.ee) jätab pakid automaadist välja ostmata, talle ma küll ei usalda enam saata! Andja teeb heateo ja anks1992 lihtsalt mõnitab - tahab ja ei taha ka.
Minult soovis ta saada fotokat, millest ta loobus alles siis, kui see oli jõudnud juba Saare Selveri automaati. Liiga hilja loobuda! Pakk läheb jälle utiliseerimisele.
Ei maksa tahta asju hetke ajendil! Mina olen teinud paki teele panemiseks kulutusi heast tahtest: eseme pakkinud, ekstra selle pärast linna sõitnud (elan 15 km eemal), et pakk posti panna ja jäänud ootama infot eseme kätte saamise kohta ja võta näpust, jällegi otsib Smartposti klienditeenindus Spunk.ee pakisaajat taga!
Mina kardan küll, et selliste inimeste pärast lõpetab Smartpost lõpuks teenuse osutamise...

Mul selle kasutajaga ka probleem- saatsin talle paki heauskselt, lubas tasuda veidi hiljem. ISegi tänas, et sai paki kenasti kätte. Aga postikulu tasumisest pole haisugi. Ei viitsi enam vihastadagi.
Igatahes enam ma ei saada ühtegi pakki enne ära kui postikulu on laekunud. Olen juba küllalt oma rahakotti tuulutanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyNelj Sept 27, 2012 9:44 am

Ma üldse ei imesta.
Anks1992 on teise kasutaja nimega Angela800
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
kiska66




Postituste arv : 15
Join date : 26/07/2012
Asukoht : Pärnu

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyNelj Sept 27, 2012 6:51 pm

Ma kinnitasin ka kasutaja anks1992 septembri alguses ühe pluusi omanikuks. Väga kiiresti võttis ühendust ja saatis oma aadressi ja kui postikulu küsisin, lubas uue kuu alguses maksta. Ma siis nüüd hetkel ootangi seda maagilist 08.10 ja vaatan kas tuleb raha. Igatahes siit loetu põhjal ei julge ilma ülekandeta pakki ära saata.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kiska66
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Sept 28, 2012 12:09 pm

kiska66 kirjutas:
Ma kinnitasin ka kasutaja anks1992 septembri alguses ühe pluusi omanikuks. Väga kiiresti võttis ühendust ja saatis oma aadressi ja kui postikulu küsisin, lubas uue kuu alguses maksta. Ma siis nüüd hetkel ootangi seda maagilist 08.10 ja vaatan kas tuleb raha. Igatahes siit loetu põhjal ei julge ilma ülekandeta pakki ära saata.


Mina ootan siiani eelmine kuu saadetud paki postikulu, kandis vähem kui kirjas kirjutasin.
Aga jah teate saatmisel, et te ikkagi kandsite vähem, vastuseks tuli, et tal polegi enam pangakontot ega ka raha.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
kiska66




Postituste arv : 15
Join date : 26/07/2012
Asukoht : Pärnu

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Sept 28, 2012 6:43 pm

Ega mul ka erilist lootust ja usku postikulu saamises pole. Aga pole hullu, panen siis uuesti pluusi üles ja saab siis keegi teine.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kiska66
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyTeis Okt 02, 2012 4:13 pm

Muud üle ei jää kui, et tuleb vältida igasugu ankse.
Kellegi eest mingit postitasu maksta ei tohi! Sest ühegi kauba loovutamisega pole nii kiire, et ise pale peab maksma. Alati saab oodata kokkulepitet ajal lubaduse täitmist ja siis tegutseda vastavalt tulemusele: kas kaup teele või uuele ringile.
Minu jaoks jääb veidraks kasutaja Evelyn - teksti tõlgib ta eesti keelde vist google abil. Asjadest hirmus huvitatud, aga alati pead ise taga ajama. Ja kui oled loobunud temaga tema halvast koostööst ja pakud oma kaupa järgmisele iniesele ning talle annad sellest teada, siis vaata, et tapab su meili teel ära! Sest temal ühtäkki ikka seda kaupa väga vaja ja nõuab täie jõuga omale. Slaavi temperament ja rind ees peale lendamine minu puhul ei mõju =))
Minu puhul mõjub viisakus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
berry5

berry5


Postituste arv : 18
Join date : 17/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyTeis Okt 02, 2012 9:54 pm

Mul ka juhtum kasutaja Evelyniga oli see, kes jättis mind kokkulepitud kohas ootama ning ega lõpuks teda ei tulnudki. Ma olen tegelikult siiamaani temas pettunud ja veidi isegi vihane, pole enne sellist olukorda mitte kellegiga olnud. Vabanduseks muidugi tõi oma lapse ja et peab madaaluseid ühistransporte jälgima. Mul on ka laps, praegu veel kärulaps ning vaatan samuti neid madalaid transporte, ent siiski olin õigel ajal kokkulepitud kohas kohal. Andsin uue võimaluse,et tuleb siis koju järgi asjadele ning ei kippu ega kõppu. Alles siis tuli meili teel vabandus kui enne ise olin talle kirjutanud,et kuhu ta jäi ja miks ei helistatud vms. Igatahes tema on minu mustalistis nüüd! (tean,et kirjutasin sama sisuga jutu juba ühe teise teema alla, kuid pidin siia ka kirjutama, pettumus on vist nii suur :/ )
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=berry5
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyKolm Okt 03, 2012 9:46 am

Lugesin seda postitust mingi muu teema alt ka ja miskipärast arvasingi, et sama inimene, sest käitumismuster reedab.
Must nimekiri ikka ja jälle aina täieneb...
Kummaline, et need nn "väga asju vajavad inimesed" on väga aktiivsed klikkijad, kuid neile pole oluline asjade kätte saamine, eriti veel juhul kui ise nad selle eest maksma peavad. Mind häirib väga venitamine ja nuiamine jne.
SPUNKIJAD, TE SAATE ASJAD TASUTA - LUGUPIDAV KÄITUMINE JA VIISAKUS ON KA TASUTA, KAS SEDA ON RASKE JAGADA ANDJAGA?
Mida rohkem käkerdajad ilmsiks tuleb, seda lihtsamaks me oma andmisrõõmu teeme - lihtsalt saab teatud tüüpe vältida, isegi juhul kui need tüübid teevad järjest uusi kontosid, on nad ära tuntavad, sest OLEMINE neil ei muutu.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
kiska66




Postituste arv : 15
Join date : 26/07/2012
Asukoht : Pärnu

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 12, 2012 12:05 pm

Ja nüüd siis nii nagu ma arvasin. Kuupäev kukkus ja küsides, et kas veel on soovi seda pluusi saada, tuli lühike vastus- nop. See siis kasutajalt anks1992. Tore ikka küll, ahh tuju läks kohe ära. Kust tulevad küll sellised kasutajad, ise aja taga ja kirjuta ja muretse ja siis veel sihuke vastus ka- oleks ju võinud vähemalt põhjendada. A noh elu läheb edasi, lähen teen tassi teed. Teistele head närvi selle kasutajaga.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kiska66
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyNelj Okt 18, 2012 3:37 pm

mimimi kirjutas:
Muud üle ei jää kui, et tuleb vältida igasugu ankse.
Kellegi eest mingit postitasu maksta ei tohi! Sest ühegi kauba loovutamisega pole nii kiire, et ise pale peab maksma. Alati saab oodata kokkulepitet ajal lubaduse täitmist ja siis tegutseda vastavalt tulemusele: kas kaup teele või uuele ringile.
Minu jaoks jääb veidraks kasutaja Evelyn - teksti tõlgib ta eesti keelde vist google abil. Asjadest hirmus huvitatud, aga alati pead ise taga ajama. Ja kui oled loobunud temaga tema halvast koostööst ja pakud oma kaupa järgmisele iniesele ning talle annad sellest teada, siis vaata, et tapab su meili teel ära! Sest temal ühtäkki ikka seda kaupa väga vaja ja nõuab täie jõuga omale. Slaavi temperament ja rind ees peale lendamine minu puhul ei mõju =))
Minu puhul mõjub viisakus.


Mina olen Angela aga ma pole kordagi kedagi üle lasnud. Pigem siis võiksite Anks1992 õige nime avaldada. Mitte kirjutada, et tuleks hakata vältima igasuguseid Ankse!!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 10:12 am

Angela kirjutas:
mimimi kirjutas:
Muud üle ei jää kui, et tuleb vältida igasugu ankse.
Kellegi eest mingit postitasu maksta ei tohi! Sest ühegi kauba loovutamisega pole nii kiire, et ise pale peab maksma. Alati saab oodata kokkulepitet ajal lubaduse täitmist ja siis tegutseda vastavalt tulemusele: kas kaup teele või uuele ringile.
Minu jaoks jääb veidraks kasutaja Evelyn - teksti tõlgib ta eesti keelde vist google abil. Asjadest hirmus huvitatud, aga alati pead ise taga ajama. Ja kui oled loobunud temaga tema halvast koostööst ja pakud oma kaupa järgmisele iniesele ning talle annad sellest teada, siis vaata, et tapab su meili teel ära! Sest temal ühtäkki ikka seda kaupa väga vaja ja nõuab täie jõuga omale. Slaavi temperament ja rind ees peale lendamine minu puhul ei mõju =))
Minu puhul mõjub viisakus.


Mina olen Angela aga ma pole kordagi kedagi üle lasnud. Pigem siis võiksite Anks1992 õige nime avaldada. Mitte kirjutada, et tuleks hakata vältima igasuguseid Ankse!!


Njaa, aga miks siis Teie end puudutatult tunnete kui jutt on anksidest ja Teie olete ju Angela?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 10:52 am

Ei tunnegi end puututatuna aga kuna Anks1992 kasutajanimi on ka Angela800 siis sellepärast võidakse ka mind eirama hakata selle Ankside hoiatuse pärast..
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 11:20 am

Angela kirjutas:
Ei tunnegi end puututatuna aga kuna Anks1992 kasutajanimi on ka Angela800 siis sellepärast võidakse ka mind eirama hakata selle Ankside hoiatuse pärast..


Loodame, et mitte! Enamasti näitab konto ikkagi seda päris hästi ära, kes on kes.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 11:36 am

Issand ärge rääkige mitte mingisugustest anksidest.
Mul hakkab tõsiselt väike villand selle kasutaja suhtes tekkima.
Igat asja tahab ja igale asjale vaja kohe mõõte. Endal pool postikulu makset võlgugi.
Lubatud makse tähtaeg on möödas
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 1:49 pm

ingrid169 kirjutas:
Issand ärge rääkige mitte mingisugustest anksidest.
Mul hakkab tõsiselt väike villand selle kasutaja suhtes tekkima.
Igat asja tahab ja igale asjale vaja kohe mõõte. Endal pool postikulu makset võlgugi.
Lubatud makse tähtaeg on möödas

Usun! ja anks muudkui ülbitseb edasi... Pidevalt postituste all küsimused, mis oma formuleerimatuse tõttu on täiesti kohutavad ja mõjuvad rõhuvalt.
Huvitav, kas poleks võimalik siis spungis tekitada blokeerimisvõimalust?!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 2:01 pm

Pidevalt postituste all küsimused, mis oma formuleerimatuse tõttu on täiesti kohutavad ja mõjuvad rõhuvalt.

Ära üldse räägi. See on jube.
Hiljuti müüsin oma jope maha, mis mulle liiga suureks saanud. Ja kujutate ette anks küsisi mult oma 12 korda küsimusi. Esimesest korrast ta aru ei saanud.

Oehh ma vajaks hädasti blokkimisvõimalust spunkis
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda EmptyReede Okt 19, 2012 2:26 pm

Minu meelest on teine kasutaja EveLyn kes muudkui kõiki asju omale tahab. Praegult just vaatasin, et mingi söögitool on yleval. Ja jälle on EveLyn seda endale kysinud. Kuigi alles yhe söögitooli ta sai omale. Meele teeb mõrudaks see, et ainuke komplekt mida ma oma lapsele soovisin yhelt kasutajalt, krahmas selle ka EveLyn omale. Mina alati kui midagi ära annan vaatan alguses inimese kontot, mida ta saanud on, mida ise ära andnud on ja alles siis kinnitan kellegi enda asja omanikuks. Mitut yhtesorti asja ei ole ju vaja anda yhele inimesele. Võibolla vajab keegi seda rohkem kui tema..
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
Sponsored content





Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda Empty

Tagasi üles Go down
 
Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soovi avaldamine asjadele...
» Ära anda ehk otsib kodu!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: