Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mida teha lubajatega?

Go down 
3 posters
AutorTeade
reinukas




Postituste arv : 3
Join date : 15/10/2012

Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? EmptyNelj Apr 03, 2014 6:39 pm

Olen päris pettunud, et ootan ühte inimest kaubale järgi, kes lubas seda täna teha, aga siiani ei ole ta minuga ühendust võtnud, ega endast märku andnud. Mida sellistega peale hakata?
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? EmptyNelj Apr 03, 2014 8:20 pm

Kahjuks on ka minul selliseid soovijaid ette tulnud,kuid praeguseks on köik soovijad oma asjad kenasti kätte saanud,kuid on 1 soovija keda ootan oma asjadele järgi juba Jaanuari kuust alates.Algul soovija ütles et tal pole hetkel transporti,kuid nüüd tekib küsimus kas ta enam soovibki neid asju?Olen saatnud ka vastava kirja kuid vastust pole siiani,samas küsib spungis asju edasi..
Tagasi üles Go down
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? EmptyNelj Apr 03, 2014 8:22 pm

Mõistlik oleks ilmselt kasutajanimi avalikustada, et teised edaspidi teaksid hoiduda asju temale andmast. Juhul muidugi kui ta välja ei ilmu ja mingi väga mõjuva põhjusega lagedale ei tule. Samas, telefon on tänapäeval ilmselt siiski kõigil olemas, et teada anda oma mittetulekust.
Tagasi üles Go down
reinukas




Postituste arv : 3
Join date : 15/10/2012

Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? EmptyNelj Apr 03, 2014 8:28 pm

Nu inimesel oli mu telefoni number olemas ja meili aadress ka. Ekstra tema pärast lammutasin ühe kapi juppideks ja panin oma elamises kõige kitsama kohapeale ja lihtsalt inimene ei anna teada, et ma ei pea teda ootama. Olen päris pettunud sellistes.
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? EmptyNelj Apr 03, 2014 10:29 pm

Sama siin,soovijal minu number ja mailiaadress olemas,aga ei midagi.Minul siis selline soovija "rosemarie"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida teha lubajatega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha lubajatega?   Mida teha lubajatega? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida teha lubajatega?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teha ( pakk kadunud)
» Imelik, või mida Teie arvate?!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: