Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Pakkumiste kustutamine

Go down 
+9
Getsu
ingrid169
roheline
kalleb
Administraator
grete86
juhan
kullake
loomu
13 posters
AutorTeade
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyPüh Aug 19, 2012 10:03 pm

Tere, on osa spunkijaid, kes pärast uue omaniku kinnitamist oma kuulutused kustutavad, miks? Olen siit saanud väga põnevaid asju.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyEsm Aug 20, 2012 9:29 am

loomu kirjutas:
Tere, on osa spunkijaid, kes pärast uue omaniku kinnitamist oma kuulutused kustutavad, miks? Olen siit saanud väga põnevaid asju.

vat mina ka ei saa aru ,milleks see vajalik on :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
juhan




Postituste arv : 10
Join date : 17/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyEsm Aug 20, 2012 1:39 pm

Mina olen selline, lihtsalt ei pea vajalikuks ära antud asju üleval hoida. Mis kasu sellest on?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=juhan
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyEsm Aug 20, 2012 2:45 pm

loomu kirjutas:
Tere, on osa spunkijaid, kes pärast uue omaniku kinnitamist oma kuulutused kustutavad, miks? Olen siit saanud väga põnevaid asju.
No mina olen ka annud asju ära aga ei näe mõtet et terve portaal peaks passima kes mida saab/annab!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyTeis Aug 21, 2012 7:17 am

Mind on sellise kustutamisega ükskord päris ära ehmatatud. Kinnitati mind omanikuks, küsiti postikulu ja kohe, kui olin raha üle kandnud, kadus kuulutus ära. Ma tõesti arvasin, et mulle tehti nüüd "külma" ja saatsin isegi kirja, kus palusin paki mittesaatmise korral ikka siis ka postiraha tagastada. Aga paki ma sain ;)

Minule meeldib, kui kuulutusi ei kustutata, sellest on hea vaadata inimese aktiivsust, näiteks. Aga see minu arvamus, eks igaühel on oma valik.
Tagasi üles Go down
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyKolm Aug 22, 2012 8:38 pm

Ka mina kustutan peale seda kui saan huvilisega kokkuleppele postikulu kohapealt

See aitab ära hoida igasugu veidraid küsimusi kuulutuses et näe mulle lubasite saata aga näe jälle saadaval või et näe alles andsite ära sellele ja sellele kasutajale miks jälle pakute

Lihtsalt mõni ei taipa et mul võib neid asju olla rohkem

Ja kõik huvilised on kätte saanud , osad muidugi ei viitsi seda teatada aga on isegi inimesi kes tänavad paki eest
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyNelj Aug 23, 2012 12:54 am

Mina kustutan mõned ära kui uus omanik on kinnitanud paki kättesaamist. Lihtsalt mõned pildid on tulnud sellised lääbakad, et parem kustutan ära. Olen Monk selline:D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyPüh Sept 16, 2012 8:15 am

[quote="Ewka"]Mind on sellise kustutamisega ükskord päris ära ehmatatud. Kinnitati mind omanikuks, küsiti postikulu ja kohe, kui olin raha üle kandnud, kadus kuulutus ära. Ma tõesti arvasin, et mulle tehti nüüd "külma" ja saatsin isegi kirja, kus palusin paki mittesaatmise korral ikka siis ka postiraha tagastada. Aga paki ma sain ;)

Mul oli suht alguses kui spunki tulin täpselt sama olukord. Kandsin postikulu üle ja järgmine päev kuulutus kadunud, aga noh 2 nädalat hiljem saabus ka pakk
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyReede Sept 21, 2012 9:36 am

Mina kustutan kuulutuse ära siis, kui inimene on Spunk'i ära märkinud, et asi käes, või kui on e-kirja teel teavitanud, et käes, kuid mingil põhjusel ei vaevu Spunk'i seda märget tegema. Ei näe põhjust vanu kuulutusi üleval hoida.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyReede Sept 21, 2012 10:09 am

Getsu kirjutas:
Ei näe põhjust vanu kuulutusi üleval hoida.

Mina näen kuulutuste alleshoidmisel eelkõige juba seda põhjust, et nii on kergem tuvastada edasimüüjaid, ehk siis neid, kes küsivad asju eesmärgiga neid edasi müüja, mitte sellepärast, et neil oleks seda-neid eset-esemeid vaja. Isegi, kui andjale ei ole üldse tähtis, kas saaja saab eseme müümise eesmärgil, siis mõnele teisele andjale või saajale võib selline info olla jällegi väga oluline.
Tagasi üles Go down
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 36

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyReede Sept 21, 2012 3:26 pm

Ma ei hakanud seda kohe välja kirjutama aga antud hetkel vist on tekkinud see vajadus. Peale kinnituse saamist kuulutuste ära kustutamisega kaitsen uue omaniku õigust kasutada saadud eset endale sobival eesmärgil. Maha müümine on nii ja naapidi mõistetav väär käitumine, kuid võib-olla inimene tõesti vajas selle asja eest saadud eurot leiva ostmiseks. Teine, minu jaoks olulisem aspekt, on see, et iga inimene ei pea jäämagi nägema asi, mida mina olen otsustanud ära anda või saaja on endale saanud. Teades, et sõber sõbra naha koorib ja eestlase lemmiktoit on teine eestlane, viibki taaskasutuse tupikseisu. Mina ei leia, et kasutatud asja kanda on häbiasi, kuid ma tean, et selliseid inimesi on olemas. On olemas inimesed, kes näitavad näpuga neile, kes külastavad kaltsukaid. On olemas inimesi, kes ei soovi end näha väljumas kaltsukast. Teades, et paljud kasutavad internetiavarustes ühte ja sama kasutajanime paljudes erinevates portaalides, võiksime kõik koos väärtustada nii nende, kui tegelikult ka iseenda, privaatsust.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyReede Sept 21, 2012 9:28 pm

Tegelikult on see väga huvitav, ma ei olegi sellisest aspektist mõtelnud, et kaitsta niimoodi kellegi privaatsust. Kui saaja peaks minult paluma, et ma peale äraandmist kuulutuse kustutaksin, et tema privaatsust kaitsta, siis ma teeksin seda, jah.

Küsimus ei olegi ainult selles, kas inimene taaskasutab rahanappuse pärast või põhimõttest, vaid selles, miks täiskasvanud inimest huvitab see, mida teised tema teguviiside ja põhimõtete kohta arvavad. Kas elu ei ole selleks natuke liiga lühike või mis ;)

Minu jaoks on oluline ennekõike taaskasutus ja oleks tore mõjutada selles suunas ka neid, kes jaksavad osta kõike ja hulgim, uuena siis. Meie endi asi on muuta suhtumist "sõber koorib sõbra naha", alustades iseenda suhtumisest ja läbi selle mõjutada ehk ka teisi enda ümber. Taaskasutavamaks, sallivamaks, positiivsemaks.

Samas, teema juurde tagasi tulles - on väga hea andjana vaadata, mida saada-soovija on varemalt saanud. Näiteks kui ma pakun lelusid, siis annaksin neid hea meelega perre, kus on neid tõesti rohkem vaja, kui aga näen, et saaja on kottide viisi mänguasju saanud, siis annaksin need hea meelega kellelegi teisele. Või, mis müümisesse puutub, siis kuna paljud lelud on ostes ikka päris kallid olnud ning müües need samuti midagi maksaksid, siis ei soovi ma, et keegi mõtleks stiilis "kasutan seda rumalukest ära ja teenin siit kena kopika" - ma soovin anda kasutamiseks, mängimiseks, et mõni laps neist asjadest võiks rõõmu tunda.
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyPüh Sept 23, 2012 11:56 pm

Minu jaoks on oluline ennekõike taaskasutus ja oleks tore mõjutada selles suunas ka neid, kes jaksavad osta kõike ja hulgim, uuena siis. Meie endi asi on muuta suhtumist "sõber koorib sõbra naha", alustades iseenda suhtumisest ja läbi selle mõjutada ehk ka teisi enda ümber. Taaskasutavamaks, sallivamaks, positiivsemaks.

Seda lauselt lugedes, tundsin end lausa puudutatuna. Miks, sest mina ostan kõike ja hulgim sisse. Osad asjad on uued ja osad asjad on kasutatud.
Miks ma seda teen, vastus on lihtne, mul on kasutatud riietepood. Ma ei vii sinna endale saadud tasuta asju, nagu mõni siin arvab. Kõik mis olen saanud, on ka meie peres kasutuses.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyEsm Okt 22, 2012 6:27 pm

Ma algul ikka kustutasin ära kõik kuulutused, just siin juba eelmainitud põhjustel, kuid mingil hetkest ei ole ma ühtki kuulutust maha võtnud, sest muidu ei jää jälgegi sellest, kui palju ma olen tegelikult asju ära andnud. Või kas üldse olen. See arv võiks näiteks joosta kohe selle arvu kõrval, kus kirjas, kui palju oled sa asju endale soovinud. Või kui antaks tagasisidet ka rohkem, oleks hästi.

See polekski nii väga oluline mu jaoks muidu, aga kui ma näen mõnd huvitavat asja ja soovin seda endale ja siis kirjutatakse, et miks ma soovin asju ja ise ära midagi ei anna, siis on nõme tunne küll, aga ei hakka ju vaidlema ka, et näed tegelikult ma annan asju ära, aga tagasisidet pole ja kuulutused kustutasin ära....
Ok, see oli üks valus kogemus lihtsalt.

Tegelt tahaks ka mina, et mu kontol oleks puhas plats nendest piltidest ja olemas vaid kõigilt tagasiside ja asjad andmiseks. Oleks = poleks eks :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyEsm Okt 22, 2012 7:55 pm

Kas asja soetamine edasimüümise eesmärgil on taaskasutus? Aga kui müüdud ei saa, siis leiab ese tee prügikasti?

Pilte ei kustuta, sest miks peaks häbenema midagi, mis on kõlvanud ära anda või vastu võtta? Kas on siis mõistlik häbeneda ökoloogilist lähenemist, elulaadi, mõtteviisi, vaesust, andmist, saamist?

Minu jaoks näitab kontol esemepiltide alleshoidmine ausust ja julgust mõelda taaskasutusele ning ka abile. Samas on hea näha, et kui keegi on kord juba ühe samase eseme saanud, siis saan oma pakutava anda mõnele teisele soovijale, kel seda veel ei ole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
xillu

xillu


Postituste arv : 5
Join date : 02/03/2014

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyKolm Apr 02, 2014 1:43 pm

Mina olen nüüd mõned korrad saanud mainimata plekikese ja augukesega asju, mille kuulutus on ära kustutatud pärast asjade üleandmist :)
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine EmptyKolm Apr 02, 2014 7:18 pm

Mimi ma sinuga täiesti nöus,milleks varjata seda kes oled?Kasu eesmärgil asjade küsimine on minu jaoks viimane alatus ja veel labasem on vahelejäädes hakata eitama ja tegema nägu nagu poleks sellist asja olnudki vöi siis muidugi veel ägedam kui hakatakse söimama eitea kelleks.
Mina ei häbene käija komisjonipoodides vöi Humanas.Olen saanud väga ilusaid riideid sealt ja kui mingi pöhjusel enam seda asja ei taha,annan meeldeli edasi selle.Ma olen möistev ja saan aru,et köik ei saagi lubada rikkusi ja mugavat elu,aga milleks siis vaja teeselda seda?Mul on ka mitu tuttavat,kes ise upuvad völgadesse,tööd pole,kuid kulutused on suuremad kui sissetulekud.Ja siis naeravad teisi ,kes pole nii "rikkad".
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pakkumiste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakkumiste kustutamine   Pakkumiste kustutamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Pakkumiste kustutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» KONTO KUSTUTAMINE
» Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine
» Kuulutuse kadumine/kustutamine Spungi poolt?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: