Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Blacklisti võimalusest spungis

Go down 
3 posters
AutorTeade
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Blacklisti võimalusest spungis Empty
PostitaminePealkiri: Blacklisti võimalusest spungis   Blacklisti võimalusest spungis EmptyPüh Aug 12, 2012 4:15 pm

Spungis võiks olla mingi võimalus kas blokeerida kasutaja või lisada ta blacklisti kui ta korduvalt pole oma toodetele järele tulnud või postikulu maksnud , tundub et on hulgaliselt inimesi kellele lubadused on ainult sõnakõlks ja kas neid täidab või ei too on juba teisejärguline .

Viimane kogemus laste kassettidega , mul neid rohkem ja et kasutajad paremini ja värskemat infot saaks siis värskendasin seda kuulutust , hakkas tulema pidevaid küsimusi et miks ma neid korduvalt ära annan ja miks ma neid sellele ja tollele ei anna (mul oli emaili teel kokku lepitud et too isik kes küsis maksab postikulu)

Aga too ei suvatsenud nädala jooksul midagi maksta

Selleks olekski vaja mingit blokeerimisvõimalust et selliseid olukordi massiliselt ette ei tuleks

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
gerdakene

gerdakene


Postituste arv : 2
Join date : 21/10/2012
Age : 39
Asukoht : Tallinn

Blacklisti võimalusest spungis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blacklisti võimalusest spungis   Blacklisti võimalusest spungis EmptyNelj Märts 14, 2013 9:46 am

Nõus.
Tagasi üles Go down
KailiK

KailiK


Postituste arv : 20
Join date : 30/10/2012
Age : 31

Blacklisti võimalusest spungis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blacklisti võimalusest spungis   Blacklisti võimalusest spungis EmptyReede Märts 15, 2013 2:43 pm

Kahe käega poolt! Lubajaid on palju ja nende uuemate kasutajate puhul ei jää kasutajanimi ka alati meelde, endale mingite eraldi listi pole jõudnud kuskile teha, nii et see oleks igati mugav variant.:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=KailiK
Sponsored content





Blacklisti võimalusest spungis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blacklisti võimalusest spungis   Blacklisti võimalusest spungis Empty

Tagasi üles Go down
 
Blacklisti võimalusest spungis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Uus süsteem spungis
» Bännerid spungis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: